Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyanok hozzászólását várom,...

Nini24 kérdése:

Olyanok hozzászólását várom, akik határozott munkaszerződéssel dolgoztak, mikor teherbe estek, és mégis meghosszabbította nekik a munkáltató a szerződést! Teszem azt empátiából, vagy bármi okból (jó munkaerő stb. ) Van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben voltam, sőt amikor bejelentetten a főnökömnek, hogy terhes vagyok, még a próbaidőm sem járt le. A szerződésem először 6 hónapra szólt és október elsején lejárt (novemberben szültem, már álományban voltam július óta), de voltak olyan rendesek, hogy meghosszabították.

Ha jobban belegondolunk, akkor a munkahelynek egy állományban lévő kismama semmibe nem kerül, mert a táppénzt, majd később a gyedet a TB/állam fizeti és nem a munkahely. Én biztos vagyok benne viszont, hogy nagyon sok múlik a vezetőség hozzáállásán és emberségén is.

2009. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugodtam! Még csak rajta vagyunk a baba kérdésen:), de muszáj előre gondolkodni! Gratulálok nektek! Sok boldogságot! :)
2009. márc. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!