Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az apasági...

Mi van akkor, ha az apasági nyilatkozat megtételekor a párom arra a kérdésre, hogy mi legyen a baba vezetékneve, azt válaszolja, hogy NE az övé?! Én meg azt válaszolom, hogy, de igen, az övé legyen?!

Figyelt kérdés

Ha elismeri, azzal még nem kötelezhetik, hogy a vezetéknevét is adja, igaz?!

Vagy rosszul tudom?!

A kisbabám apukája házas, és nem szeretné, ha "az ő nevén futna" a Kicsi... :S


2011. jún. 27. 07:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"Téged beetettek kérdező, de nagyon csúnyán. Persze, hogy nem a szexről szólt, mégis miről? Csak azt ne mond a tiszta érzelmekről, szerelemről és a családalapításról. "


Ezt írta valaki korábban. Hála Istennek, nem volt igaza, bár ezt akkor is nyilvánvalóan tudtam... :)

Azóta már van újabb két gyerekünk... Bizony, hogy a tiszta érzelmekről szólt... csak a Te életed, kedves válaszoló olyan, hogy abból indultál ki... :) A miénk hála Istennek más... :)

2017. okt. 21. 10:08
 22/23 anonim ***** válasza:

Aztaaa, na ilyet se sokszor láttam, hogy jó sok év után felbukkan egy kérdés, amire valaha válaszoltam, és maga a kérdező az, aki írt hozzá újra :) Hat év után :)

Kedves kérdező, végül hogy sikerült anyakönyveztetni a "babát" (aki nyilván már jól megnőtt azóta)? Apuka nevét kapta? Apuka amúgy elvált már azóta?

2017. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Természetesen igen, vállalta, a válás másnapján már el is intéztük, még ismerős is volt az ügyintéző, így pillanatok alatt megvolt. Azóta van két másik gyönyörűségünk! ;-) Köszönöm szépen a kérdésedet! Örülök, hogy nálad nem az előítélet és a sémákban gondolkodás dívik! :)
2017. nov. 9. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!