Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén! Mennyire igénytelene...

Őszintén! Mennyire igénytelenedtél el, amióta megszületett a gyerek? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Egy apa
2011. jún. 29. 08:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

sok baba nem keléjszaka,az enyémek 4 hetesen már átaludták az éjszakát. akkor már minden reggel 5-kor futással kezdtem. (és mielőtt valaki sipolna,szoptattam 1 évig. semmi baja nem volt a tejemnek a futástól)

Szerintem ez attólis függ, hogy előtte ki hogyan élt.

akinek fontos volta sport és az, hogy hogyan néz ki,az utána se fogja elhagyni magát. Én ha nem tudok futni reggel,akkor fáradt vagyok és szenvedek egész nap.

2011. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én ikreket szültem 4 hónapja,de mégis mindig szakítok időt arra ami fontos nekem. És az ápoltságot nagyon fontosnak tartom,különben megőrülök magamtól és rossza kedvem. Amúgy is a szépségiparban dolgoztam,szóval belém ivódott:) Egyetlen dolog változott: nyilván nem mindennap sminkelem úgy ki magam,mint elötte. Nyilván itthon nem úgy öltözöm fel,mint az utcára. De mindig csinosan és úgy hogy én jól érezhessem magam. Sztem ez a legfontosabb minden nő számára. Én is ismerek és látok olyan anyukákat,-Natúr Gizellákat, akiktől elborzadok,de ha az ő párjuk ezt tolerálja, (esetleg észre sem veszi,mert ő sem egy nett és külsőségekre adó személy) akkor Isten éltesse őket! Csak sajnos olyat is ismerek,aki-mivel ők maguk is igénytelenek,- a gyerek is tök ápolatlan...azokat sajnálom.
2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de igazad van kedves utolsó! Elismertem már, hogy az elején igenis ha ezt a szót akarjátok használni, akkor eligénytelenedtem. De nem tudom elképzelni, hogy mindenki top anyukaként élte tovább az életét a szülés után. Az első időben a szemem nem tudtam kinyitni nem, hogy tornázzak. És ez nem mártírkodás ezzel nem azt akarom mondani, hogy milyen nehéz gyereket nevelni, hogy megvisel stb. , hanem azt, hogy magamra kellett találnom. Át kellett szerveznem az életem. Ez idő volt.
2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így van,hogy aki előtte így élt, az utána is így fog. A barátnőm világ éleben tip-top volt. Hetente fodrász, havonta körmös, sport stb. Amikor meglett a keresztgyerekem, aki ráadásul hasfájós volt, örült,hogy élt. Mellette egy 120 nm-es házat kellett tisztán tartania. Hogy igénytelen lett? A baba előtti életéhez képest, biztos! Meg volt rá az oka. Nem fért bele akkor a heti fodrászat, mert amikor a kicsi éppen aludt pár órát, akkor vagy ő is pihent, vagy takarított.

Kb. féléves lett a kislány, amikor elkezdett diétázni, picit mozogni stb.

2011. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szules utan az elso 6 hetben azt sem tudtam ki vagyok nemhogy sminkeljem magam.... TE JO EG!!! Orultem ha 2 szopi kozott elnyulhatok a kanapen kicsit es lecsukhatom a szemem. :)) Aztan ahogy nott a kisfiam egyre jobban megtanultam beosztani az idot. Most lassan 17 honapos es mondhatom, hogy a regi vagyok. Visszajottem dolgozni es mivel irodaban dolgozom igy csinosan kell oltoznom. Igy ez maradt a regi. De ahogy hazaerek es kimegyek a kertbe a kisfiammal vagy megyunk a tohoz, erdobe, jatszoterre.. Ledobom a tusarku cipomet es felveszek egy sportcipot, halaszgatyat... es megyunk tekeregni. Gyerek elott persze maradt rajtam a csini ruha, smink felfrissites, fagyizas a baratnokkel, mozizas, tekerges vagy romantikazas a ferjemmel es mindenfele csini ruha. Ez az idoszak lezarult, az eletem azota mas. Most melo utan nem ez var ram hanem a fiam akivel a homokozoba bevagodok, a parkba szaladgalok... Persze, hogy maskent oltozom. Ha hetvegen elmegyunk valamerre a ferjemmel kicsinositom magam vagy ha baratnos napom van elmegyunk szeptikezni... De mar nem az mint regen, nincs idom ra minden aldott nap van nekem eleg bajom. :) De tiszta, rendezett es apolt vagyok.
2011. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

én is változtam, ezt sajnos beismerem. Csak alkalmakkor, vendégségbe, templomba veszek fel magassarkút, vasalt ruhát. 17 hónap után most jutottam el addig, hogy újra fessem a körmömet, sőt matricáznám is, amit eddig nem csináltam, de nem találok matricát rá:( Néha már ki is festem magam, ápolt, tiszta vagyok, nem kócos, bár néha csak délben jut eszembe fésülködni.

Viszont 2 fontos dolog miatt alakult így:

1. egyetemre jártam, most fejeztem be, így állandóan a nyakamba kaptam a fiamat és cipeltem anyámhoz, utána mentem iskolába, szóval a kicsi popóját tűsarkúban, vasalt naciban nem bírtam volna cipelni

2. 3 hónapos terhes vagyok, épp abban a stádiumban, amikor minden eddigi nadrágom kezd újra kényelmetlen lenni, szóval igazából csak mackónaciban érzem jól magam.

És kevesebb ruhát vásárolok magamnak. De igazából jól érzem magam a bőrömben, nem mondanám magam igénytelennek, inkább csak fáradtnak ahhoz, hogy pl. éppen epiláljak.

2011. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
81%
Lehet egy kérdésem? Minek kell hetente fodrász illetve manikűr? Az utóbbit tán még megértem,de hetente fodrász?? Mint nő kérdezem,nem szidás vagy bármi,csak érdekel:)
2011. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsonak:

van, aki hajmosasra is fodraszhoz jar. En szemely szerint sajat reszre feleslegesnek tartom, pedig nincs egyszeru frizuram vagva, de be tudom szaritani. Heti 2-3 alkalommal mosom a hajam, ennyiszer nem jutnek el fodraszhoz, ha heti egyszer eljarnek, akkor is meg kellene tanulnom magamnak szaritani. De pl unokatestverem hetente jar fodraszhoz, mert szereti, ha szepen beszaritja a hajat a fodrasz, neki az nagyon tetszik. 2 napig jol is nez ki, utana meg nem is fesulkodik, meg sem mossa, 5 napig osszefogott kocos, zsiros hajjal kozlekedik, mert arra var, hogy a fodrasz mossa ismet. Hat, nem ertem a helyzetet, tenyleg nem, de ha neki igy kenyelmes, akkor biztos jo. De hiaba jar hetente fodraszhoz, hidd el, ebben a formaban cseppet sem tunik igenyesnek a haja, max arra a ket napra, amig friss. Utana nagyon nem jo...

En havi egy alkalommal megyek, mert akkor szoktam vagatni mindig a vegebol, nem akarom, hogy toredezett legyen, noveszteni se szeretnem. Van, hogy ott is festetem, de ritkan, inkabb en magamnak, mert nem vagyok kibekulve azzal a festekkel, amit a szalonban hasznalnak, mast pedig nem lehet bevinni. Draga is es nem is jo. Igy inkabb beszerzem en a festeket es festem magamnak.

2011. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért jár? Mert négergöndör haja van,amit utál és csak fodrász tudja kiegyenesíteni, meg mert van rá pénze!:)
2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyok igenytelenebb.

Az egyetlen problemam,hogy meg mindig van rajtam 5 kg plusz ami sehogy se mozdul de meg igy is atlagos testalkatu vagyok.

Szeretem a csinos ruhakat.

Itthon altalaba egy csinosabb topp vagy felso es egy szinten csinosabb szabadido also. Takaritashoz van kulon takarito ruham.

Utcara altalaba egy csinos farmer, hozzaillo felso( a mely kivagasuakat szeretem) , sosem tudtam lapostalpu cipoben kegyelmesen jarni igy magas sarku-talpuakat hordok. Mindig sminkelek meg itthonra is. Persze itthonra szolidan, utcara latvanyosabbat.

Nagyon szeretem a fulbevalokat, foleg a hosszabbakat, azt is mindig teszek fel.

A hajam mar majdnem a derekamig er es egyenes, van hajgondoritom, hajvasalom. Mindig mashogy csinalom meg. Neha egy szep konty, kulonlegesebb copf de kiengedve szeretem a legjobban.Szerencsere mindenhogyan szep. Egy baratnom szokta megigazitani mert eszem agaba sincs levagatni(ferjem se engedi) O is eppen csak a toredezett vegeket szokta levagni vagy kicsit ritkitani.

A szortelenitest megoldom en, szerencses alkat vagyok ilyen szempontbol is mert nem eros a szorzetem tehat borotvaval siman megoldhato.

Kormomet en csinalom, veszek hozza mindent (francia manikur, matrica stb) , labamon ugyanigy.

Tornazni is szoktam itthon.


Mi kulfoldon elunk, ferjem hajnalba elmegy es furdetesre er haza. A fiamat senkinek nem tudom lepasszolni mert egy csaladtagunk sem el itt, barataink meg szinten dolgoznak.

2011. jún. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!