Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyke gyerekek vannak...

Az egyke gyerekek vannak többen, vagy azok, akiknek testvére van?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben hány gyerek van egy családban (ha nem egy van)?

Mi a legritkább, ha hány gyerek van?


2011. júl. 13. 00:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

mi ketten vagyunk testvérek, a férjem egyedüli gyerek és egye gyereket szeretnék.

ált. suliban az osztálytársaimnak általában 1 testvére volt, és volt pár egyedüli gyerek, de olyan család, ahol 3 gyerek lett volna, nem volt.

középsuliban mindenkinek volt testvére, ott már pár 3 gyermekes család is volt.

a fősulis csop. társaim között főleg 3 gyereekes családok voltak

2011. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Lehet ritka az én esetem, de a mi osztályunkban 29 gyerekből 27-nek van testvére..(nekem is)! Szóval 29ből 2 egyke..
2011. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Hú, nálunk durva! Szóval: van egy édestestvérem, ő a nővérem. Van egy öcsém, aki féltesó, de úgy szeretem, mintha édes tesóm lenne(anya 3. férjének a fia). Anya második férjének van egy fia, ő a bátyám, aki szintén édestesóként van aposztrofálva(együtt nőttünk fel, mióta vannak emlékeim ő velem van, mert 1 éves koromban váltak el szüleim.). De neki van 2 másik tesója is, de velük nem éltem együtt úh ők nem tesók. Plusz apám oldaláról is van egy féltesóm, de ő nem tesó, mert még apám sem láthatja, mert a nő folyton akadályozza a láthatást, meg flexes is a gyerek, szóval őt utálom.


Tehát: egy lány és két fiú ha az érzelmi részét nézzük, ha genetikait, akkor szintén: egy lány és két fiú.

2011. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja: anyámék ketten vannak, apám egyke, mamámnak egy tesója van, papám egyke volt, másik mamámék 9-en, papámék 6an voltak- ők még élnek de sok tesójuk sajnos már nem maradt.
2011. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy testvérem van.

Anyukámék hárman vannak.

Apámék 9-en voltak, már nem mindenki él.

Anyai nagypapámék ketten voltak, már csak papám él.

Anyai nagymamámék 10-en, már csak ketten élnek, mamám és az egyik bátyja.

Unokatestvéremék ketten-ketten vannak.

2011. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Plusz másod unokatesók hárman, másikok négyen és van egy egyke is.

2011. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

00:44-es vagyok. Az egyik mamámék 6-an voltak testvérek, az unokatesómék apum részéről: egyik testvérénél van 2 gyerek a másiknál 4 gyerek de 2-2 másik anyától.

Anyum részéről:

1.testvérénél van egy ikerpár,

2.testvérénél van 2 gyerek,

3.testvérénél van 3 gyerek (egy ikerpár és egy kislány),

4. testvérénél van 3 gyerek.

2011. júl. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk, a szomszédomék 3-an és az osztálytársaim többségének is volt testvére(az átlag az h. ketten voltak).Én kevés olyan családot ismerek ahol 2-nél több gyerek van,ha van is akkor max 3.Egykék szerintem szintén sokan vannak,de akkor erre azt mondom h. közel azonos arányban azokkal akiknek van egy testvére.
2011. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 ava87 ***** válasza:

Amikor én voltam gyerek, akkor szinte minden osztálytársamnak volt testvére (nekem is van). Azt hiszem, a legtöbbjüknek egy tesója volt, maximum kettő, egy lány volt, akinek öt bátyja volt :) Meg ha jól emlékszem, egy másik lánynak nem volt testvére egyáltalán, és ő volt az egyetlen egyke az osztályban.

Most nem tudok ilyen jellegű tapasztalatokra hagyatkozni, mert a fiam még pici (neki nincs testvére, és szerintem még úgy 5-6 évig nem is lesz), a vele egykorú gyerekeknél van, ahol már van nagyobb testvér, de akinek nincs, annak még ugye bármikor lehet kistesója, ez még közel nem végleges állapot az ilyen kicsiknél.

2011. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

sok egyke barátom és ismerősöm van, én is az vagyok.


viszont sok más ismerősömnek legalább 1 tesója van. anno a gimis osztályomban 22en voltunk, ha jól számolom, akkor 4 egyke gyerek volt, a többieknek legalább 1 tesója, de van akinek 2 is van.

2011. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!