Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Szerintetek ciki lenne, ha kisbaba mellett,27 évesen kezdeném el a jogot?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogy nem késő vajon?? Már van egy diplomám, de nem igazán szeretnék abba visszamenni dolgozni.
2011. júl. 15. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amit az előzőek írtak, az akkor igaz, ha ügyvéd, ügyész vagy bíró lennél. Valóban úgy késő, de ha a közigazgatásban, bankoknál, magánszférában helyezkednél el, rengeteg lehetőség várna rád. Oda nem kell szakvizsga, elég maga a diploma. Tehát nem igaz, hogy késő, csak a baba mellett pokoli lesz. Ha nincsen babád, szerintem akkor is az.... :-)
2011. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A gyógypedagógiát nagyon ajánlom! Az ELTE Bárczi képzése rendkívül színvonalas, és bababarát - levelezős konzultáció idején rengetegen hozzák magukkal a gyerekeiket, mert nem tudják hova tenni - és játszószoba, pelenkázó és szoptatószoba is van. :)


A képzés jó és a te diplomádhoz is passzol - sok kreditet be tudnál számítani.

2011. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm. Mert a logopédia is érdekel, vagy egy korai fejlesztőben is el tudom képzelni magam.

Lehet ez lesz :)

Gondolkodom.

2011. júl. 15. 13:40
 14/18 A kérdező kommentje:

Jövő ilyenkor 1 éves lesz a picim. Csak Pesthez elég messze lakunk.

Akkor apának is jönnie kéne velem. De a konzultációk ott hétvégére esnek, meg a vizsgák is vajon?

Majd utána nézek.

2011. júl. 15. 13:41
 15/18 ava87 ***** válasza:
Na, hát akkor gyógypedagógia :) Anyukám azt úgy végezte el (az volt a második diplomája), hogy már én is, meg a testvérem is megvoltunk :) Bár azt mondja, azért mellettünk nem volt könnyű, de mégis megcsinálta, ma már neve van a szakmájában. Én az egészből annyira emlékszem, hogy egyszer jött haza egy vizsgáról (én olyan második osztályos lehettem), és anyu boldogan újságolta, hogy hármast kapott, én meg biggyesztettem a szám, hogy hát egy hármasban mi olyan nagy öröm? Azóta már tudom :D
2011. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 15. 13:55
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért nem lehetetlen megcsinálni gyerek mellett. Attól is függ mennyi a segítség. Barátnőm 3!! gyerek mellett csinálta meg, a kicsi egy éves volt. Második diplomája neki is.

Ahogy azt sem jelenteném ki,hogy nem tudsz ügyész, bíró lenni. Ez nem életkor függvénye! Főleg,hogy 30 éves kor alatt ki sem nevezhetnek!

Én azt mondom,hogy vágj bele. Én is agyalok ezen, most várom a babánkat!

2011. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem 2,5 éves a fiam, januárban születik a kicsi, és januárban kezdem a főiskolát. nem lehetetlen és nem hülyeség. én 26 vagyok, az eredeti szakmám nem érdekel, óvónéni leszek.:)
2011. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!