Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le mered írni ha megcsaltad a...

Le mered írni ha megcsaltad a férjed?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen volt,megtudta,megbántad?
2011. júl. 15. 23:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Sosem értettem, hogy ha már felmerül benned a vágy is más iránt, akkor minek együtt lenni a másikkal?! Marhaság ez az egész; ha hajt a vágy, akkor inkább menj és szakíts, vagy akkor férjhez se menj, ha tudod, hogy ilyen vagy.


És nemhiszem, hogy maradi vagyok, de egyszerűen szemétségnek tartom mind a két fél részéről a csalást.

2011. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok OLYAN.Te hany eve vagy hazas,es a ferjed volt az elso es egyetlen pasi az eletedben?Hany evesen mentel ferjhez?Ezek mind erdekes dolgok.
2011. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Le merném írni, de nincs ilyen, soha nem csaltam meg, és tudtommal Ő sem engem. 21 éve ismerjük egymást, 15 éves házasok vagyunk, három gyerekekkel. Mindkettőnk elmondhatja, hogy első szerelmei vagyunk egymásnak.
2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Le... A férjemet nem, de előtte lévő páromat (6 év) igen. És nem bántam meg, csak azt, hogy hat évet elvett az életemből. Amúgy a férjem volt az utolsó, akivel megcsaltam.... Azóta hozzámentem, boldog vagyok vele, második babánkat várom. Amúgy olyan jó, hogy ezen az oldalon szinte senki nem csal meg senkit... :) De tényleg... ennyi szentet egy rakáson... ja, hogy csak a férjek csalfák? De annyi szingli nő hol van, akikkel lehet csalni a feleségeket? Ugyan már, senki nem vallja be, pedig biztos sokan megtették...
2011. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:57-es vagyok, az utánam írónak:


én feleslegesen írtam ide, mert nem csaltam meg a férjem. Aki így tesz,mint én, mert harmonikus a kapcsolatunk, az már szent? Ez érdekes felfogás. Összezördülés mindenhol lehet. Ez egy anonim oldal, miért hazudnák sokan azt, hogy nem csalták meg a párjukat, miközben mégis? Ide aztán nyugodtan kiírhatnák. De ha egyszer nem történt meg, akkor nincs mit leírni, én vagyok a hülye, hogy írtam ide, mikor hála istennek nem érint a téma:D

2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem, hogy ha senki nem csal meg senkit (ami a normális lenne), akkor miért minden második kérdés szól arról, hogy megcsalt a férjem, a feleségem....
2011. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!