Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megszakítom a GYES-t és...

Ha megszakítom a GYES-t és mégsem tudnak munkakört biztosítani, "visszemehetek"GYES-re? Érthetőbben lent:-) )

Figyelt kérdés

jelenleg gyes-en vagyok, lányom szeptemberben lesz 2,5 éves.

Eredetileg úgy terveztem, hogy szeptembertől megy bölcsibe(helye már megvan) én meg vissza dolgozni.

De márciusban kiderült, hogy megszűnt a munkaköröm, azt mondták a "kedves emberek", hogy ha az eredeti terveim szerint vissza akarok menni szeptemberben, akkor előtte írjak kérvény és megvizsgálják a lehetőségeket.

Vagy lesz hely, vagy nem.


Ha írok egy kérvény, akkor ugye abban jelzem, hogy megszakítom a gyes-t, de mi van, ha nem találnak semmit.

Nem tudom, hogy ilyenkor visszamhetek-e gyes-re, vagy nem.


Vagy maradjak itthon jövő márciusig (több okből nem akartam)


Akkor ugye a bölcsi ugrik, viszont mnárciusban ki tudja, hogy beveszik-e a lányomat oviba?


Jövő héten kellene bemenni a bölcsibe és nem tudom mit csináljak, de amúgy sem.


2011. júl. 22. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

állásidőn úgy hallottam, hogy be kell menni és ott üldögélsz 8 órát

de eltekinthetnek ettől

2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Holnap bemegyek más miatt,hártha megtudok valamit

Az a legnagyobb bajom, hogy a lányom helye már megvan a bölcsiben szeptembertől, lassan oda is be kellen menni, meg augusztusban befizetni..

De ha nem vetsznek vissza,nem lesz munkahelyem, akkor nem járhatna.

Ha meg vagy maradok gyes-en, akkor evidens,hogy nem fog járni.

2011. júl. 26. 14:31
 13/13 A kérdező kommentje:

Probléma félig megoldva:-)))


Ha írok kérvényt és nincs munkakör, amit fel tudnának ajánlani, akkor maradhatok a lányom 3 éves koréig gyes-en.

Mindenesetre megírom a kérvényt, hgy okt 1-től munkába szeretnék állni, aztán meglátom mi lesz.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. júl. 27. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!