Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti tanultok valamit,...

Kismamák, ti tanultok valamit, amíg otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Mit tanultok? Hogy jut rá időtök?
2011. júl. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, diplomámat csinálom éppenséggel. Szerencsére van időm rá, levelező tagozaton tanulok. Plusz, körülöttem sok a segítség és a megbízható emberek, így bármikor ott tudom hagyni a picit felügyeletre.
2011. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én el szeretnék menni egy tanfolyamra majd, mert diplomám már van. A gyerek fél éves korában már lesz rá alkalmam.
2011. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs segítségem, így bele sem merek ilyenbe gondolni. Diplomához sosem volt elég önbizalmam. Pár tanfolyamra jártam már. De most max. este 8 után tudnék tanulni, akkor már semmi erőm sem lenne, eljárni előadásokra, meg lehetetlen lenne. Pedig valamit kellene, fél év múlva mennék dolgozni, jó lenne addig egy kis friss tudást összeszedni.
2011. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyelvet tanulok (orosz) és néha egy-egy továbbképzésre is eljárok a munkámmal kapcsolatosan. Alvásidőben, hétvégén jut rá időm, sok segítségem van.
2011. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!