Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességgel és (vagy)...

A terhességgel és (vagy) babaápolással kapcsolatban ki adta a legjobb, legrosszabb, legutálatosabb tanácsot és mit mondott?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

első vagyok. komolyan el sem hiszem hogy mik vannak:-))

basszus remélem mi nem leszünk ilyenek ugye csajok nem?????

2009. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb tanácsokat anyukám adta (erről miért nem ír senki?), amiket adott, azok egytől egyig jó tanácsok voltak. Pl. én nem akartam kengurut venni, de anyukám unszolására vettem, és rájöttem, hogy mennyivel könnyebb az élet, ha nem kell a buszra emelgetni a babakocsit, és a járdaszegélyek sem jelentettek többé problémát.


A legrosszabb: több is volt. Nagymamáimtól elég sok idétlen dolgot hallok, de a kedvencem az volt talán, hogy ne adjak a gyereknek (10 hónaposan) tejbegrízt, mert attól megnő a feje :) De az is tetszett, amikor azt mondták, hogy a fehér kiságyat csiszoljam le, mert a gyerek le fogja nyalni a festéket :)

Amúgy mamikám olyan aranyos volt, amikor még szoptattam és kérte, hogy mutassam meg, hogy hogyan jön a tej, mert ő el sem tudja képzelni, sosem látott ilyet, mert ő egyik gyerekét sem tudta szoptatni. Azért az nagyon édes volt :)

2009. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!