Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éjszaka anyu nélkül. Ti...

Egy éjszaka anyu nélkül. Ti hogyan oldottátok/oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Fiam 6 hós lesz, férjemnek pedig most lesz szülinapja. Bulit rendezünk neki, lakásunkhoz közel. Kisfiam még szopizik, este 9től hajnali 2ig alszik, majd kel, eszik, majd kb 4g alszik, majd többször ébred. Eddig még nem menetem sehová, max 1-2 órára, amikor is nagymamával volt, de aludt /sokat vagyunk velük együtt/. Most viszont szeretnék kikapcsolódni, bulizni, lazítani.

Ti hogyan oldanátok meg? Vajon hogy viselné, hogy nem vagyok ott? Éjjel van, hogy szopizás közben alszik el, nem borulna ki emiatt? Nagyit nagyon szereti, na de ő mégsem anya.

Valaki volt már hasoló helyzetben? Mi történt?


2009. ápr. 8. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem ha 9-4között nem szopizik akkor simán elmehetsz,úgy hogy a nagyi őrzi az álmát.ha mégis nagyon hisztis lenne hamar hazaérnél.nekem 5hónapos a fiam,eddig csak 1xhagytam 2órára magára.Bár ő még 2-3x kel éjjel enni
2009. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem megyek sehova éjjel, mert lányom is sokszor kel éjjel, és csak tőlem nyugszik meg, apától nem.

Én nem hagynám másra így. VAgy ha igen, akkor etetés időkre hazamennék, tehát 2-re, 4-re mindenképp.És nagyinál legyen telefon és nálad is, és ha nem nyugszik meg, hívjon és menj.

De inni úgysem ihatsz akkor.

2009. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam már másfél hónaposan aludt éjjel, négy hónapos volt, amikor először elmentem este (7-től 11-ig csak) és sosem volt semmi gond belőle. Tavaly nyáron meg többször is volt olyan (akkor 7-9 hónapos volt), hogy átmentünk a nagyihoz, elaltattam, aztán dobbantottam haverokhoz és éjjel mentem én is vissza aludni. Egyszer kétszer volt csak, hogy felébredt, de nagyon imádják egymást a nagyival és nála is pikk pakk megnyugodott.
2009. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!