Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apja rendszeresen megveri. én...

Niz kérdése:

Apja rendszeresen megveri. én szeretnék az apja lenni (? )

Figyelt kérdés

1Éve vagyok együtt a 16éves bnömmel. én 19 éves felnött, saját házzal és autóval rendelkezö informatikus vagyok.

A páromat 33éves nevelöapja neveli 11éves kora óta odafigyeléssel. 2hónapja az apa elvesztette testvérét és azóta rendszeresen fogyaszt alkoholt, ami kihat a lányra is. nem egyszer fordult már elö, hogy sírva hívott/jött át, hogy annyira összeverte, hogy aludni sem tud a fájdalomtól. Az apja nem akarja elengedni, de a seggarc úgy bánik vele, mint egy bokszzsákkal. a párom nem szeretné elmondani, a gyámhatóságnak, és én ezt a döntést tiszteletben tartom. nagyon szeretne átköltözni hozzám, de a szabály az szabály és náluk kell laknia.

a kérdésem az, hogy hogy lehetne megoldani, hogy én legyek a gyámja?

ha az apja leszek, és szexuális kapcsolatunkat szeretnénk folytatni, az nem minösül molesztálásnak, vagy nem kell tudnia senkinek?


kösz a válaszokat


2011. aug. 4. 11:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A példamondatod és a kérdés között nincs ok-okozati összefüggés. De semmi gond.


Látlelet, gyámhivatal, rendőrség. Ha nem akar lépni a lány, akkor menj be te a rendőrségre, vagy beszélj az iskolában valakivel, ők hivatalból jobban tudnak lépni, mint te (bár ez utóbbival meg kéne várni a szeptembert).

2011. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia!Szerinte in kább családvédelmi szolgálathoz menjetek be.Ott tudnak majd segiteni..
2011. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
írd be a google-ba, hogy ingyenes jogi tanácsadás. És használd, ha informatikus vagy.... Nem leszidás, de így kaphatsz normális tanácsot hozzá értőktől. De egyébként családsegítőre, és gyámhatóságra tartozik az ügy. Arra vonatkozóan tudsz informálódni, ha se szó-se beszéd lelépne hozzád milyen következményekkel járhatna. Még egy tanács. Elfogult vagy, és gondolom szerelmes, de neked higgadtan józanul kell dönteni, és mérlegelni.
2011. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!