Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy lelkiismeret...

Normális hogy lelkiismeret furdalásom van? Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Mindég bánt ha valahová a lányom nélkül megyünk. Mindig az van hogy őt otthon hagytuk(a mama vigyáz rá),mi meg szórakozunk,pedig ő is biztos élvezné. 18hónapos.
2011. aug. 14. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kicsi gyerek nem mindent élvez, ami egy felnőttnek szórakozás.Meg aztán néha magatokra is kell gondolni.Nem könnyű leírnom, mert nekem is van kettő csöppem (3éves lányka és 11hós fiúcska).

De ha nem kapcsolódik ki az ember néha megőrül otthon.

2011. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ava87 ***** válasza:

Tereld el a gondolataidat. Nem árt, ha az ember tud önfeledten szórakozni akkor is, ha gyereke van. Egy csomó dolog van szerintem, ami nekem szórakoztató, a fiamnak meg unalmas lenne, de ettől még nekem miért kéne lemondani róla, ha közben ő jól elvan a nagyijával? Én jól szórakozom, a gyerek jól szórakozik, és a nagyi is jól szórakozik az unokával. Szóval nyer, nyer, nyer :)

Meg oké, néha megesik, hogy nélküle megyek olyan helyre, ami neki is bejönne, de azért olykor nekem is jól esik nyugalomban megenni egy sütit egy cukrászdában :) (ilyen se lesz mostanában, mert fogyózom)

2011. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális. Én is igy vok vele. De néha nem tartom magamat normálisnak :)

Már 1-2 órára se szeretem másra bizni, mert hát miért ne lehetnék ott én is ?! :S

Hogyan is lehetne ezen változtatni?!Azóta ezen kattogok, mióta megszületett :)

2011. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!