Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amiatt elutasithatnak minket...

Amiatt elutasithatnak minket az oviból, mert a kisfiam nem alszik napközben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na neeeee,én sem aludtam ott soha.Esetleg nem, tudnátok emiatt előbb elhozni?

Emiatt kizárt,van elég dolgozó ott,egyvalaki csak el lesz vele,míg a többi horpaszt.

2011. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem alszik, nem gond, de neki is le kell feküdnie és nem zavarhatja a társait. A dajkák és a többi óvónő nem azért van ott, hogy a nem alvó gyerekeket pesztrálja. De azt nem hiszem, hogy emiatt ne vennék fel.
2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kisgyerek szépen elalszik, amikor a többiek is alszanak. Ha valóban ébren marad,majd megoldják az óvónők.
2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem óvodafüggő. Amikor 30 éve :)) én voltam óvodás, volt ott egy kisfiú, akinek az anyukája kb az összes óvónéni gyerekét, ismerősét tanította, és azzal a gyerekkel úgy bántak, mint egy hímes tojással. Míg a többi gyereknek feküdni kellett szorosan a test mellé szorított kézzel, behunyt szemmel, ha álmos volt, ha nem, az ő ágyához mindig odaült egy óvónéni, és a fejét simogatta, meg mesélt neki. Engem nagyon bosszantott, mert én sem tudtam aludni.
2011. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem h gond lenne ha nem alszik.az én kicsim is nehezen szokott rá újra h aludjon délután.mi most kezdjük az ovit és azt mondta az ovonénink h majd ott elfárad annyira h aludjon ebéd után.egyébként nagyon fontos a délutáni alvás mert a gyerek akkor nől és az egy megnyugvás neki.ettől lesz a gyerkőc kipihent és kiegyensúlyozott!:)
2011. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem az óvónőktől függ. Nálunk sajnos gondot csinálnak belőle. Amikor az első szülőin még a nyár elején megemlítettem, elbeszélgetésre akartak hívni, hogy feltárjuk milyen okok állnak a háttérben...

A korán kelés végül mindent megoldott, ill. a gyerekek között szaladgálva jobban elfáradnak ám, mint otthon velünk. Uh sztem nálatok sem lesz gond.

2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!