Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a szülőről/nagyszülőről, aki különbséget tesz a gyerekei/unokái között?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy tesz különbséget,hogy az egyiknek többet ad,vagy több szépet mond,azt nem nézem jó szemmel,nem is tudom megérteni!


Egy szülő természetes,hogy különbséget tesz a gyerekei közt,hiszen az ujjunk sem egyforma. Az egyik gyereket ezért szereti,a másikat azért,de mindet szereti! Részemről ez az "egészséges".


Üdv:2gyerkőcös.

2011. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az apai nagyszülők különbséget tesznek az unokák között. Bár ez a mi javunkra, a mi gyerekünk javára történik, de nem értek egyet vele, mert lassan-lassan kellemetlenné válik.

Ők a gyerekeik között is különbséget tesznek.

2011. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ezt érezteti a gyerekekkel tettel, szóval, akkor egész egyszerűen nincs meg az alapvető intelligenciája.
2011. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy lányom, és egy fiam. Köztük tesz különbséget a saját anyám. Nekem ez nagyon fáj...

Nem rég volt a fiam névnapja, még csak fel sem hívott aznap. Utólag, meg még azt sem mondta(mint az én elfelejtett név, és szülinapomkor), hogy jaj, elfelejtettem. Egyszerűen közölte, hogy neki más gondjai voltak.

Őt nem akarja kivinni magukhoz, mondván, hogy kicsi.

A lányom pontosan ekkora volt, mikor először elvitte hétvégére.(22 hónapos)

Félre ne értsetek! Nem lepasszolni akarom egyszerre a két gyereket, csak nagyon rossz, hogy ilyen nyilvánvalóan csak a lányom a kedvenc. Pedig, mikor itt volt nálunk, akkor a fiam is ugyanúgy lógott rajta, mert szereti.

2011. aug. 19. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyai nagyszüleim különbséget tettek köztünk, mikor kicsik voltunk. Mikor ezt mi már felfogtuk, voltunk akkorák, akkor lerendeztük egymás között. Értsd: elvertük és kiközösítettük. Persze ezek nem tartottak sokáig, de éreztettük az illetékes unokával, hogy azért nem úgy van az, hogy büntetlenül felzabálja a mi csokinkat is. :)
2011. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdés hogyan ?


én is ezt teszem a gyerekeimmel:

mert az egyik fiú a másik lány

mert az egyik nagy a másik kicsi

mert az egyik x a másik y .-)))

stb...


de szeretettet és törődés ugyan annyit kapnak

2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én éertem mit akkarsz evel mondani a férjem nővére ilyen van 2 lánya a másodikat elakarták vetetni,de hálistenek már késő volt sajnos ezt szegény lány nagyon megsinlete,hogy nem akarták,mert a pasija családja nem szereti egyáltalán mindig az első kislány fontos stb.és ebböl adodoán a kisebbik lányak lett is betegsége.
2011. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!