Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott olyat mondani a...

Szokott olyat mondani a párotok mérgében amit nem gondol komolyan?

Figyelt kérdés

Ma este összevesztünk a férjemmel a pénz miatt mert szerinte túl sokat költök.

Én mondtam neki hogy van fogalma róla mi mennyibe kerül?

(Van egy 2 éves kisfiunk és most szeretnénk kistesót már nem szedek gyógyszert)

Szó szót követett és azt mondta nekem hogy reméli nem vagyok terhes...:-(

Nagyon rosszul esett.

Pedig én abszolút nem költekezek nem vettem magamnak semmit már ezer éve.

Megértem hogy sokat dolgozik de ez mégis csak túlzás volt...

Szerintetek komolyan gondolta?

Egyébként ő is akarta a gyereket nem csak én.

Holnap csináltam volna tesztet de megmondom őszintén már nem is merem megcsinálni :-(


2011. aug. 24. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudnék mesélni,hányszor vesztünk össze,hányszor mondott nekem fájó dolgot,és hányszor nem gondolta komolyan!

A pasiknál ez alap program! Ne aggódj!

Egy részük nagyon allergiás a pénz szóra és a vásárlásra! Én már csak tudom,hidd el! Az utolsó anyagi összecsörrenésünk végén már a portörlésen veszekedtünk- sajnos ezt nehezemre esik megcsinálni,egyéb tekintetben a ház rendben van!a gyerekek is nevelve vannak!- és bár tudom,hogy a pénztelenség hozta ki belőle a mondatokat,de akkor is szörnyen rosszul tud esni!

Én azt is hallgattam már,hogy "ha a 3. is lány,akkor haza se hozd,cseréld ki,vagy mehetsz anyádékhoz!" Először jót kacagtam rajta,de amikor vérmesen komolyan mondta- az ominózus utolsó pénzes veszekedéskor,akkor már nagyon nagyon nem tudtam rajta nevetni. Sőt,annyira magamra vettem,hogy el is kezdtem össze pakolni,megnéztem a busz-vonat hogy van,és az utolsó 2500 ft-ot arra szántam,hogy "akkor szevasz!ha akarod látni a gyerekeidet,akkor majd jössz!,5-e után jövök a többi cuccért!" Megfogta a pénztárcámat,majd elment. Vissza jött fél óra múlva,meg kérdezte mikor indul a busz,vissza adta a tárcám,majd bocsánatot kért,kérte,hogy ne menjek,fogadkozott,hogy augusztustól minden jobb lesz,addig bírjam ki mellette (augusztusban kapta az első fizuját,addig csak az én gyed-em +családi volt,meg az ő befuccsolt vállalkozása,ami után szépen össze gyűltek az apeh csekkek).

Azóta tényleg,le a kalappal előtte,sokszor mondaná a magáét,mert megvettem egy csomag cukit a gyerekeknek,de nem teszi!


CSináld meg bátran azt a tesztet! Hidd el,már lehiggadt a párod! Minden jót Nektek! :-D


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ma este azért megkérdezte hogy na megcsináltad a tesztet?...

Érthetetlen :-)

2011. aug. 25. 20:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Szeret Ő Téged,hidd el nekem!!
2011. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tudom csak nagy a szája...

És sajnos elég meggondolatlan.

Holnap reggel tesztelek, nagyon izgulok.

Ráadásul lehet hogy jövő héttől külföldre megy dolgozni és jó lenne ha sikerült volna.

Holnap kiderül...

2011. aug. 25. 21:15
 15/17 A kérdező kommentje:

Az előbb hívott és a végén ezt mondta: "holnap reggel csináld meg a tesztet"

Normális??? :-)))

2011. aug. 25. 23:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Na, megcsináltad a tesztet? Mi lett? A párod is izgatottan várta hogy megmond az eredményét,ugye? :-D


Szeret Ő Téged,csak vannak rossz napok mindenki életében,amit mi sokszor felfújunk- hol okkal,hol ok nélkül!

Nekem speciel tudnom kellene,hogy bármi is mond a párom ,szeret, nem azért mondja,hogy megbántson,csak így sikerül... de néha nem egyszerű!

2011. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Megcsináltam és sajnos negatív :-(((

Annyira szomorú vagyok.

2011. aug. 26. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!