Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még a hangyák ellen?

Mit tehetnék még a hangyák ellen?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk, van egy kétéves kisfiam, parkettás a lakásunk,idén nyáron elleptek minket a hangyák. Mát túl vagyunk az ecettel felmosáson százszor, tettem le sütőport,fújtunk Bio Kill irtót, de még mindig jönnek a parketta rései közül. Van valakinek bevált hangyairtója? Most Morteidet vettem, de félek, hogy azt nem lenne szerencsés a kisfiam mellett használni, mert a leesett játékokat megfogja, aztán a szájába veszi a kezét.
2011. szept. 2. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is parkettás,de mivel ez vagy 40 éves ház,így a falból jönnek inkább a hangyák.Én Raid-ot használok.
2011. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam vöröshagymáról is.

Van egy ilyen lapos, műanyag, kerek "dobozka", nem tudom sajnos mi a neve, a járatukhoz kell tenni. Asszem valami kaja van benne nekik, amit elvisznek a fészekbe, de mivel nekik ez mérgező megdöglenek tőle. Megpróbálok utána nézni, de ha látsz ilyet háztartási boltba, vagy vegyi osztály polcain, próbáld ki!

2011. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Találtam róla valamit. Nézd meg! :)

[link]

2011. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, még írjon, akinek van további tippje.
2011. szept. 2. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyósom a sütőporra esküszik, állítólag be is válik.

Én kipróbáltam, de nem hozott sikert. Hangyaírtót vettem, aottól eltűntek.

2011. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szódabikarbónát használok. Nagyon bejött!! Gyógyszertárban potom pénzbe kerül 20dekás zacsi.
2011. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
100%
Piros Raidddel ha befújod, ott többet nem jönnek elő, próbáld minél beljebb fújni a lyukba. Vagy ugyanerre való az Insecticid pumpás spray is, az minden rovart távol tart (kutyám szőrére is ezt használom élősködők ellen) hetekig.
2011. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!