Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van szebb gyerek mint a tiéd? :-)

Van szebb gyerek mint a tiéd? :-)

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert beszélgettem anyukámmal, és azt mondta, ő látott szebb gyereket, mint mi a húgommal, hiába minket imádott, látta, hogy más gyereke szebb volt. Hát én nem láttam még szebbet az én gyerekeimnél. Te hogy vagy evvel?
2011. szept. 8. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Imádom a fiamat, aki nagyon! szép, okos, nem cserélném el senkire, de tudom, hogy nem Ő a világon a legszebb, és ezt a hamis tudatot nem is szeretném belenevelni, mert volt ismerősöm, akivel megtették, és nem kellemes ráébredni, hogy nem igaz.

2011. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

egypetéjű fiaim vannak. Néha szoktam mondogatni, hogy nyilván azért adott kettőt az Isten, mert ilyen szépségből nem is elég egy! :) Teljesen egyértelmű, hogy ők a legszebbek, és nemcsak szerintem. Apukájuk és a nagyszülők szerint is! ;)))


Sajnálom anyukád véleményét... azóta már biztos megváltoztatta. :)

2011. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. :) Bár szépségversenyen valószínűleg nem az enyém lenne az első, csak akkor, ha én lennék a zsűri. De nekem az enyém a legszebb, természetesen.
2011. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már rengeteg gyönyörű gyereket,de egyik se ér fel a sajátomhoz. Nem tudom hogy van ez nálunk anyukáknál... Pedig biztos minden gyereknél van szebb!
2011. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van, és gyönyörűnek látom. még nem találkoztam olyan kisgyerekkel, akire azt mondtam volna, hogy szebb, mint az enyém.

Igaz, mikor megszületett és először láttam, egyből az ugrott be, hogy 2úristen mekkora orra van", d ez azóta arányos lett az arcához.


Most megint nagy a várakozás, újra babát várok, most kislány lesz (elvileg), de biztos vagyok benne, hogy lányok közül ő lesz a legszebb.


A fiam mikor picike volt, két hónapos sem lehetett, mikor a párom fogta, nézegette és egyszer csak jött a megállapítás: "gyönyörű ez a gyerek". Hát igen, az!

2011. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, akkor ez tök természetes, hogy minden anyuka a sajátját látja a legszebbnek! Nekem fiam és lányom is van, így megtapasztalhatom a legszebb kislány és legszebb kisfiú anyukájának a szerepét:-)

Jó, hogy ennyi gyönyörűség él a világon, a gyermekeknél nincs nagyobb boldogság!

2011. szept. 8. 09:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is ezzel semmi gond, mikor minden anyuka a sajátját látja a legszebbnek, ugy gondolom, ez természetes, hisz őt szeretjük a világon a legjobban, még jó, h ő a legszebb nekünk, akkor is, ha pont elálló füle van és széles kerek arca :)


A gond akkor van szerintem, mikor az anyukák egymással versenyezve és kimondva vitatkoznak (vitatkoznának, mert hálistennek én még ilyennel nem találkoztam), hogy az enyém szebb mint a tiéd, stb...


Gyönyörűnek gondolom az enyémet, de biztos van, akinek nem tetszik az enyém... a játszótéren elvétve néha látok nem túl szép kisgyerekeket, de az anyukájuknak biztos ők a legszebbek. És hálistennek nem szépségben mérjük a kicsinyeinket. :) Legalábbis én nem.

2011. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Van szebb biztosan, de én akkor se cserélném le ha nem lenne ilyen gyönyörűséges. Mikor született nem is az volt az első mondata a dokinak, hogy fiú vagy lány vagy hogy egészséges e hanem hogy milyen hosszú a szempillája. Én meg úgy fogadtam a kicsi fiam, hogy pont olyan vagy amilyennek képzeltelek:) Már öt éves a szempillái még mindig hatalmasak és két óriási kék szemet ölelnek körül. Idén nyáron jött ki rajta néhány szeplő amikbe meg egyenesen szerelmes vagyok.
2011. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van. Attól hogy az anyukájuk vagyok, nem lettem vak:)) de ezt sose mondanám nekik és nem is fogom!
2011. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Van.A nagyobbik fiam ovistársa a Soma!Annyira gyönyörű kék szemei vannak,és nagyon szép fiús arca van.És a kicsi Eszter....na ha lányom lesz egyszer,ilyen csodaszép kislányt szeretnék :-)

Viszont sose cserélném el a fiaim,azzal az akaratos hisztis kis természetükkel :-) És vörös hajukkal.

(de mivel a kérdés nem ez volt,így határozott Igen,van szebb is mint a saját gyerekeim)

2011. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!