Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor közöltétek a párotokkal...

Mikor közöltétek a párotokkal és rokonokkal a hírt, hogy babát vártok? (hétre gondolok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahogy megtudtam. Páromnak aznap este, hogy pozitív lett a teszt. Szüleimnek kicsit később, messze laknak, telefonon nem akrtam, de alig bírtam kivárni... Rá max 2 hétre utaztunk, akkor mondtuk meg. A másodikat már a + teszt után, még doki megerősítése nélkül megmonduk, mikor vidéken jártunk nálunk, mert legközelebb egy hónapra rá mentünk, addig nem bírtam volna ki.
2011. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Első 16.10-es vagyok. Én a munkahelyemen is már aznap megmondtam mindenkinek, amikor pozitívat teszteltem. Egyrészt mert családias volt a légkör, nagyon jóban voltam mindenkivel, különösen a főnökasszonyommal, másrészt pedig pont kinevezés előtt álltam, és nem akartam őt hitegetni, illetve cserbenhagyni. Ha kinevezett volna, majd csak 12 hetes korom után közlöm vele, hogy terhes vagyok, akkor eláshattam volna saját magam, és a pofámról is leégett volna a bőr. Másrészt pedig úgy álltam hozzá, hogy nem fog semmi rossz történni a magzatommal, és természetesen ő meg fog születni, meg nem fordult a fejemben egy pillanatig sem, hogy elveszíthetem (szerintem sok vetélés ezért is van, mert túlságosan rágörcsölnek a kismamák). Egyébként meg már 7 hetesen le kellett cserélnem a nadrágjaimat, mert elkezdték piszkálni a pocakomat, rohamosan növekedett a hasam, szóval nem lehetett volna amúgy sem észre nem venni.
2011. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!