Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekesek van mosogatógép...

Többgyerekesek van mosogatógépetek? Csak időt spóroltok vele vagy vizet is?

Figyelt kérdés
Milyen tipus? Apuka is használja? Esetleg a gyerek is, ha már nagyobb -mekkora?
2011. szept. 10. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg vizet meg lehet vele spórolni, mi annak idején megmértünk a vízórán egy mosogatást és egy gépes programot, ha jól emlékszem, legalább háromszor annyi víz megy el a kézi mosogatásnál folyó vízben. A mosogatógép takarékosabb programjai 8-10 liter vízzel elmosnak 8-9 terítéket.
2011. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Imádom azért a férjem, mert megvette nekem! :)

Indesit van, 12 személyes, elvileg 16 l vizet fogyaszt. 2-3 naponta indítom el, tányérokat,poharakat mosogatok vele, én bele szoktam tenni a gyerek dolgait is, ha éppen indítom.

A családi látogatás után tényleg egy áldás. 7 ember után tányérokat, evőeszközöket mosogatni nem éppen a legjobb feladat. Így még abból sincs gond, hogy ki mosogasson egy órán keresztül. Csak bepakolunk és kész.

2011. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Bosch van,12 terítékes.Rengeteg idős,és sok sok vizet spórol.Arról nem is beszélve,nálunk sokszor vannak baráti és családi összejövetelek,ami 10-12 főt jelent(mi-momentán 4-an vagyunk-apa,anya,2 gyerek,de reméljük bővül a család),és nem mindegy,hogy én is a társasággal lehetek,nem a konyhában kell állnom.
2011. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Nagyon szeretném, ha 12 terítékes lehetne, de sajnos nem fér :(

2011. szept. 10. 18:46
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Van. mióta dolgozom van. Időt mindenképp spórolok, nekem nagyon sok időm elvitte a mosogatás, és soha nem értem a végére. Apa is megpakolja, kipakolja ha úgy jön ki.

Wirpool. ŰA gyerekek még kicsik- 3 és másfél éves lányok, de imádnak segíteni pakolni...

2011. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Whirlpool van 12 terítékes.Először tiltakoztam ellene, de kislányom mellett veszélyeztetett kismama lettem, így kaptam egyet a férjemtől:D

Nagyon sok különbség van a 9 és a 12 terítékes között.Sokkal több belefér.

Imádom, hogy csak beleteszem a szennyest, és este bekapcsolom ha megtelt.Sokszor nem is megy naponta, csak kétnaponta, mert a nagyobb fazekakat elmosom gyorsan.A férejm mindennek utánaszámolt, mielőtt megvettük.Vizet sokat spórolunk vele.A mosogatógéptablettából pedig olcsót veszünk, mert az is ugyanolyan jól elmosogat, mint a drágább.

Neten rendeltük, mert jóval olcsóbb volt még kiszállítással együtt is, mint a boltban.

A kétéves lányom segít belepakolni és kiszedni is az edényeket.Jah, még annyit, hogy így pikk-pakk rendet tudok tenni a konyhában.Nem kell szégyenkeznem, ha valaki beállít.

2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

12 terítékes Indesit.Mindent spórolsz vele.Gáz,víz,idő ,energia.a férjem pakolja ki-be,kész élvezet neki.Naponta indítjuk.

Szeretem,mert magas hőfokon mos,kézzel nem tudnád olyan forró vizzel elmosni,és meg is szárítja.Nálunk sem volt hely,de találtunk.12 terítékest éri meg mindenképp,a kissebbnél a nagy edények nem tudom hogy férnek be.

2011. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lett nemrég, 3 éves lesz a lányom, 1 évesek az ikrek, de nagyon hálás vagyok a sorsnak (meg a férjemnek, és a spórolásunknak) hogy meg tudtuk venni. Nagyon nagy segítség, sok időt spórolok meg vele. Apuka nem használja, gyerekek még nem, de remélem a lányom pár év múlva már segít majd.
2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb találmánya, nem is tudom hogy tudtam korábban élni nélküle, lehetőleg minél nagyobbat kell venni. Nálunk mindenki bepakol maga után, még a 3 éves is. Ezt szokták meg, ez a normális számukra. A szüleim feleslegesnek tartották, mígnem karácsonyra kaptak egyet, azóta meg nem válnának tőle, sőt a 90 éves nagyinak is beszereztünk egy kicsit, ő is szereti.
2011. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Candy-nk van és az egyik legeslegjobb vételünk és döntésünk volt a gép! :DDDD Imádjuk. Apjuk, gyerekek egyaránt elindítják ill. a gyerekek még csak megnyomják a bekapcsológombot. Mi is megláttuk a számlán, hogy kevesebb víz fogy. Csak azt bánom, hogy nem a nagyobbat vettük. Egy kisebb méretűnk van és napi 2-3szor megy, mindennap. Mindent mosok benne kivétel az egyetlen TEFAL serpenyőm.
2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!