Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Teljesen...

Ehhez mit szóltok? Teljesen ledöbbentem, hogy van ilyen.

Figyelt kérdés
egy magyar család,apuka iszik,nem dolgozik,anyuka nem dolgozik,6 gyerek.ma közelről láttam őket egy faluba a "házukba"-épp az udvaron voltak.a gyerekek olyan koszosak voltak,hogy le sem lehet írni,az egyik gyerek a háztetőn volt! a másik a kerítésen!a gyerekek 1-7 évesek voltak.volt olyan aki félig volt felöltözve.a ház" ablaka betörve,háznak igazán nem nevezném az épületet...anyuka a házból kiabált kifelé:" ma megöllek benneteket,a véreteket fogom felmosni" eddig birtam nézni és hallgatni....jajj le kellett írjam,hogy van ilyen ma magyarországon!
2011. szept. 10. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is van ilyen.

az anyuka 20-as éveinek végén jár, a gyerekek heten vannak, a legnagyobb 11, a legkisebb féléves. még van áram és víz náluk, de a gyerekek állandóan az utcán, ellopnak mindent, ami ehető, végtelenül koszosak és szakadtak, amíg hó nincs, cipő sincs rajtuk, max. gumipapucs. a legkisebb még egyetlen védőoltást sem kapott meg a bcg-n kívül, a védőnő hiába megy ki, bezárkóznak és nem engedik be. persze amikor a vöröskereszt volt náluk, elmondták, mire lenne szükségük. a gyámügyet szintén nem engedik be, de igazából nem is lehet rájuk panasz, mert nem verik a gyerekeket, nem éheznek és járnak oviba-suliba. cigire mindig van pénz náluk is, és a csaj csak azért nem terhes még, mert a férje börtönben ül már jó ideje.

viszont éppen ezek a gyerekek azok, akik végtelenül kedvesek, hálásak, mindig köszönnek, megnézik a babakocsiban a gyerekemet stb., csak hát a higiénia, az igénytelenség...

2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,nagyon elszomorít a dolog,ma is arra mentem és megnéztem,hogy mi van ott....de ugyanúgy a kiabálás,most az apukát szidta az anyuka a gyerekeknek,nagyon csúnya szavakkal illette...aztán az egyik kisfiú odajött hozzám,kb.5 év körüli volt,nem beszélt tisztán,alig értettem,fejlődésben biztosan le vannak maradva,nem volt rajtuk cipő,a póló sztem hetek óta nem volt kimosva....majd elszaladt és rácsüngött a kerítésre...a szívemet annyira megérintette....

csmő gondozó óvodapedagógus,bölcsőde vezető és 3 gyerekes anyuka vagyok.

2011. szept. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!