Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén? Ti kisfiú babátokra...

Őszintén? Ti kisfiú babátokra otthon adnátok rózsaszín rugit, bodyt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,ha nem nagyon rózsaszín,akkor egy-két darab szigorúan otthon belefér, bár nem rajongok érte.

De ha már mondjuk kaptuk akkor igen. De lehet,ha meg lesz a pici, eszem ágában sem lesz ráadni!

Beszélgettünk barátnőmmel, ő is kapott egy-két lányos cuccot és úgy volt vele,hogy majd otthon ráad egy párat belőle! Amikor meg lett a baba, végül nem adta rá. Azt mondta,hogy neki nagyon furcsa volt,hogy rózsaszínben van a fia!


2011. szept. 15. 11:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Hát igen, alapból én is úgy gondolnám,hogy azért mert kicsi a gyerek, azért még a fiú fiú, a lány lány!:)

Meg tényleg jó vásárolgatni, bár én nem vagyok ellen a JÓ állapotú kölcsön ruháknak, csak ne legyen nagyon lányos!

A foltosat nem fogom ráadni. Mondtam a férjemnek,hogy én sem hozom el még a turiból sem azt,amelyiknek egy kis hibája van, a gyerekre sem adom rá!

2011. szept. 15. 14:00
 22/22 krisztivan ***** válasza:
Lehet én leszek az egyetlen aki szó nélkül ráadja a fiára a rózsaszín napozót.Sötét rózsaszín de van belőle fehér-rózsaszín kockás is.Szerintem nagyon vagányul néz ki benne.Ami a legmeglepőbb hogy amikor ezek valamelyikében volt akkor soha nem nézték lánynak.Alapjáraton nagyon fiús arca van,de volt már tiszta kékben és megkérdezték hogy lány-e.Már 1 éves így nem hord napozót.
2011. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!