Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkanélküli mellé jár valami...

Munkanélküli mellé jár valami más támogatás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a férjemet bármelyik nap elküldhetik a munkahelyéről, és valószinü egykönnyen nem találna munkát (épitőipar). Nekem vissza kellene menni dolgozni, és ő maradna itthon a picivel, aki most 11 hós. Kapna valami más támogatást a munkanélküli mellé?
2009. ápr. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha volt rendes, bejelentett munkahelye, ugyanúgy megilleti a gyed. ha nem, akkor csak a gyes, de az kb. nettó 25 ezer:(((
2009. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyed-et igényelje meg ne az álláskeresésit!Az ráér akkor,ha letelik a gyed!
2009. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha kirúgják, rögtön a gyed-et igényelje meg. de akkor neked vissza kell menned dolgozni, mert 2 szülő nem kaphatja, csak az egyik.

ha lejár a férjed gyed-e, utána menjen csak munkanélküli segélyre.

2009. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2.vok.Ha letelik a gyed(2 évet betölti a baba)akkor a férjed állásker. járadékot igényel,Te pedig gyes-t a munka mellett!
2009. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Volt rendes bejelentett munkahelye. Lassan tiz éve folyamatosan dolgozik, de sajna a válság nekünk is közbeszólhat. Természetesen tudom, hogy két gyed nem jár, igy én azonnal mennék vissza dolgozni.
2009. ápr. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!