Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki az első...

Van itt olyan aki az első gyerek után nem akar többet, pedig szeretett volna? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A barátnőm volt ilyen. A babáját két órán keresztül extra tolófájásokkal vissza kellett tartania, mert nem nyílt ki eléggé és félő volt, hogy beszorul a gyerek.

5 évnek kellett eltelnie, hogy fel tudja dolgozni a rossz szülésélményt és meggondolja magát, ma kétgyerekes anyuka.

2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A lelkem mélyén szeretnék még egy babát,de ami visszatart elég összetett. Másfél éves a lányom,és extra eleven,nincs mellette egy perc szünetem sem. Egész nap egyedül vagyunk,nulla segítséggel. Apa 12órázik. Nagyon rossz alvó,18hónapja nem aludtam át 1éjszakát sem. Piciként szenvedtünk a hasfájással,de az alvás mindig is mumus nála. Fáradt vagyok,el sem tudom képzelni hogy még egyszer átéljem ezeket.

Pedig a terhességemről nincs rossz emlékem,semmi bajom nem volt,és nagyon jól éreztem magam. Leszámítva hogy majdnem 5kgmal született a lányom,és 16óra vajúdás után császároztak. De hamar rendbe jöttem. 3évet mondott a dokim hogy várjunk a következő gyerekig. Lehet addig változik a véleményem,de most képtelen lennék mindent kezdeni előröl,főleg ilyen eleven gyerek mellett!

2011. szept. 22. 14:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, a szivembol szoltal. Nekem ugyan ez a "problemam" mint neked. Egyszeruen ugy erzem 1 gyerekre van kapacitasom. Lassan 20 honapos a kisfiam de el nem tudom kepzelni, hogy megegyszer ezt az egeszet vegigcsinaljam. Nekem sem volt semmi gond a terhessegemmel, sot 4 ora alatt lett meg a kisfiam, iszonyat konnyu szulessel. Ugyhogy ez nem tart vissza. De ugy erzem nincs eleg energiam, turelmem, idom, akaratom, hogy a babakorszakot megegyszer vegig csinaljam. Foleg nem ugy, hogy kozben egy masik gyerkoc igenyeit, idejet, akaratat, tehetetlenseget kielegitsem. Kisfiam kitolti teljesen a minden napjaimat nem jut ido semmi es senki masra. :)
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem hiszik el a férfiak hogy ez igenis NEHÈZ???
2013. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!