Van csúnya kisbaba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Egy ismerősöm mondta egyszer, hogy "minden kisbaba olyan szép! De később milyen csúnya felnőtt lesz némelyikből".

Akárhogy is nézzük - igaz!

2009. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem van.:-/ Anyukám sírt amikor amikor meglátta a tesómat. De azóta már szép lett.
2009. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként ez tök hülye kérdés, amire csak hülye választ lehet adni. Megmagyarázhatnád, miért fogalmazódott meg benned ez a kérdés.


Minden temetés - szép.

Minden menyasszony - szép.

Minden kisbaba - szép.

2009. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezt most jól olvastam: "minden temetés - szép"? Csak mert én még sosem voltam ilyenen... Felénk általában sírni szoktak, de nem a szépsége miatti meghatottságtól...

A kérdésre válaszolva, én még nem láttam csúnya kisbabát. Mindegyik picurnak meg van a maga kis bája:) Valaki azt mondta, hogy amikor megszületnek olyan kis csúnyák. Nekem meg direkt tetszik a kis gyűrött ábrázatuk, annyira gyámoltalanok és zabálnivalók! Alig várom már, hogy az én drágámat a kezembe fogjam:)

17 hetes pocis

2009. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én már láttam,sajna csúnya babát,de az anyukájának természetesen ő volt a legszebb :) és ez így van jól!
2009. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden anyának a sajátja gyönyörű, legalábbis általában. Egy ismerősöm, miután megszületett a kislánya, amikor megmutatták neki a meggyötört, a hosszú vajúdás alatt összenyomódott kislányát hangosan felkiáltott: "De kis csúnya vagy!" A pici egy hétig a szemét se nyitotta ki az anyukájának...Persze nem értett a dologból semmit, de az anyuka így értelmezte a dolgot. Egyébként én is láttam már csúnyácska babát, akiből feltűnően szép kisgyerek lett és fordítva is megesett.
2009. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
bezony hogy van. én is láttam már...
2009. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam mondani, h minden kisbaba aranyos, de nem mind szép.

Egyetlen csúnyát láttam, a kórházban. A mellettem fekvő anyukának a babája tényleg csúnya volt (és ráadásul kislány)! De ahogy ez átfutott az agyamon, úgy elkezdtem szégyenkezni! Nem tudom miért, de nekem esett rosszul ez a gondolat!

2009. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is láttam csúnya babát, ne is egyet. Némelyik nagyon félresikeredett...
2009. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Bizony az anyukának a sajátja a legszebb. Én is láttam szebbet, csúnyábbat. Sok kisbaba a születésekor olyan kis csúnya, megviseli a szülés, aztán megszépül! Azért van olyan, aki nem ilyen szerencsés.
2009. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!