Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyire lett olyan...

Anyukák, mennyire lett olyan a gyermeketek amilyennek képzeltétek?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg egyaránt.
2011. okt. 6. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapos a lányom,és nem gondoltam volna hogy ilyen lesz,mi mindketten átlagosak vagyunk az apjával,ő nagyon szép kislány,nagy göndör hajjal:-))Belsőleg nagyon hisztis,akaratos,olyan mint én.Mi mind a ketten az apjával kicsit csendesebbek vagyunk,na Ő úgy néz ki a tesómra ütött,be nem áll a szája,kiabál énekel állandóan:-)
2011. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre épp olyan a 3 éves lányom, mint én voltam 3 évesen, úgyhogy nem okozott meglepetést. Viszont valamiért azt gondoltam, az én lányom csakis egy vagány, belevaló, határozott, bátor csajszi lehet, aki minden rosszba belemegy majd első szóra, és tojik a szabályokra, ehhez képest egy félszeg, ijedős, szelíd, mereven szabálykövető, jóságos kis angyal anyukája vagyok, de ez cseppet sem okozott csalódást, már el is felejtettem korábbi prekoncepcióimat.
2011. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igazábol én soha nem gondolkodtam azon vajon milyen is lesz a gyermekem.Persze sokszor álmodoztam arról,hogy egyszer édesanya leszek de konkrétan sosem képzeltem el,hogy milyen is lesz majd a gyerekem.Egy biztos amit még álmomban sem gondoltam volna,hogy szöke kék szemű lesz!:)És az lett,egy igazi kis kópé kisfiú.Kinézetre tiszta apukája,talán a szeme formája és a füle állása az enyém.Belsőleg talán mindkettönk keveréke de ebben is talán jobban hajaz az apjára.

És most egy közhely.Tudjátok a mai világban annyi de annyi rossz dolgot lehet olvasni hallani,én annak örülök a legjobban,hogy a kisfiam egészséges.Azthiszem ez az egyik legnagyobb kincs!:)

2011. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!