Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még itt olyan anyuka aki...

Van még itt olyan anyuka aki úgy érzi megszépült az anyaságtól?

Figyelt kérdés
Én nagyon jól érzem magam a bőrömben amióta megszületett a kisfiam, azóta érzem magam felelősségteljes felnőttnek, sokkal vidámabb vagyok, jó kedvem van és külsőmmel is megvagyok elégedve. Pl. sokat fogytam, vékonyabb vagyok mint szülés előtt, átfestettem a hajam, és azóta egy darab pattanásom sincs. Van még valaki így?
2011. okt. 14. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után én is így voltam vele. Szebbnek éreztem magam mint valaha. Fogytam (kevesebb lettem mint terhesség előtt), pattanások eltűntek, befestettem én is a hajam és jól is állt. Szóval tök klassz volt.

Viszont lányom 7 hónapig ordított, úgyhogy azt hiszem akkor öregedtem vagy tíz évet. Úgyhogy jól nézek ki, csak kicsit öregebb lettem. :)

2011. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben én is így vagyok, természetesen ettől függetlenül nagyon fáradt vagyok
2011. okt. 14. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
na akkor azonnal szülök! pattanásos vagyok és ha tényleg elmúlt...sokat szenvedek a zsíroshajam/bőröm miatt. Gratulálok!!
2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) Végre híztam 5kilót, úgyhogy nem vagyok pálcika ember :) Van cicim, meg popsim.

Pattanásaim nekem is elmúltak.

És persze az örökös friss levegőn mozgás is karbantartja a testem.

2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele!Imádok anya lenni és valóban vannak nehéz pillanatok de egy mosollyal levesz kislányom a lábamról és újra szép az élet!Én is kevesebb vagyok mint szülés előtt de egy kicsit nekem hízókúrázni kellett hogy jól érezzem magam!
2011. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. :)

Kevesebb a kilóm, mint szülés előtt, dús, hosszú a hajam, pattanásoknak nyoma sincs, a bőröm feszesebb, mint valaha. :)

Fáradtabb vagyok, mégis jobb a kedvem és több energiám van!

16 hónapos és 19 hetes pocaklakó kisfiúk anyukája

2011. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A testemnek nagyon jot tett a szules, mert en mindig is igen vekony voltam, a derekam is vekony, viszont gyerekek elott a 60-as derekamhoz volt 80-as csipom, nem volt jo az arany, gyerekek utan 90-es lett, igy sokkal noiesebb. A sulyom egyebkent nem nott semmit sem, viszont a medencecsontom szelesedett, szoval igy jo.


Sajnos a borom nekem rondabb lett, az elso gyerek elott eveken at szedtem fogamzasgatlot, akkor nem volt semmi gond, a 2. gyerek utan mar nem szedhettem, mert kiderult, hogy trombozisra vagyok hajlamos. Azota az arcborom sokat romlott, nem szeretem.


A kozerzetem jobb, sokkal talpraesettebb vagyok, tobb idom is van jelenleg meg magammal foglalkozni, tudok rendszeresen sportolni, ezt munka mellett nem tudtam.


Viszont miutan a masodik gyerekkel masfel even at ejszakaztam, napi 4-5 oratol soha nem aludtam tobbet, de a 3 ora volt inkabb az altalanos, igy akkor ugy ereztem magam, mintha legalabb 70 eves lennek.

2011. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

helló,


de jó látni, hogy mennyien vagyunk így ezzel :))) én is kevesebb lettem kilók terén egy jó ötössel szülés után, majd kicsattanok az energiától és az örömtől, amivel ez a kis rossz csont gépezet ellát :) rengeteg szabadban töltött idő, sok-sok nevetés :) és persze az átaggódott, ébren töltött órák :) de egyszerűen imádok anyának lenni!! és azt is, hogy a férjem úgy néz rám, mint előtte sosem :)


Ági - egy 3 éves kis ördög anyukája

2011. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám jelenleg még pocakban van, de én már most szebbnek érzem magam, mint valaha.

Szerintem a terhesség hihetetlenül nőiessé tesz, a legtöbb nőnek nagyon jól áll a gömbölyödő pocak és a nagyobb cicik. Párom is oda van érte. A hajam is fényesebb lett és a bőröm is szebb. Amióta elmúlt a rosszullétes időszak, imádok terhesnek lenni :)

18 hkm

2011. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen sokan így vagytok vele. Mert nálunk a környéken ahol lakunk elég sok leharcolt, életunt, zsíros hajú, sokszor nagyon kövér anyukát látok. Örülök, hogy vannak ellenpéldák is! Szerintem sok múlik azon, hogy ki hogy áll hozzá, és mennyit foglalkozik magával. Mert attól még mert anyák lettünk lehetünk nőiesek és élvezni kell az anyaságot, nem pedig mindig azt mondogatni,hogy mennyire fáradt vagyok és nincs időm magamra. Mert az embernek mindig arra van ideje amire akarja is hogy legyen. Egyébként szerintem is már a terhesség is önmagában nagyon nőies, én is nagyon szerettem a gömbölyödő pocakom. Szóval mindenkinek gratulálok aki így gondolkodik.

További szép napot nektek :-)

2011. okt. 15. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!