Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anya-gyerek kapcsolat, vagy...

Anya-gyerek kapcsolat, vagy szobatisztaság? Leírnátok véleményeteket, a házidolgozatomhoz?

Figyelt kérdés
Az én kicsim még csak 13 hós, így a szobatisztaságról nem tudok semmit, az anya gyerek kapcsolatról pedig sok véleményem van, de szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek :)
2011. okt. 23. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Milyen egyetem, milyen kar, milyen szak, milyen tantárgy?

Ez legyen a kiindulópont. Ha ez megvan, akkor tudok szakirodalmat ajánlani.

2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Tőletek nem szakirodalmat, csak egyéni véleményeket, gondolatokat várok, hogy mit gondoltok az anya gyerek kapcsolatról, mikortól tartjátok fontosnak. Kisregénynek sem kell lennie, isten ments senki idejét nem akarom rabolni!

Szent István Egyetem pedagógiai kar csecsemő és gyermeknevelő szak

a tantárgy pedig: egészséges csecsemő és kisgyermek nevelése és gondozása

2011. okt. 23. 18:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor néhány gondolat az én szemszögemből:

dietetikus, ápoló és egészségtan tanár vagyok jelenleg kollégiumi nevelő és vannak a kollégista csoportomban csecsemő és kisgyermek ápolók.

illetve két kisfiút nevelek.


Én a helyedben a szobatisztaságról írnék,mert 1 tudsz hozzá sok életteni dolgot tenni.... mikor érett egy kisgyermek a szobatisztaságra, mi ennek a jelei. aztán leírjatsz néhnáy tapaztalatot. Nekem a két fiú teljesen más.. a nagyobb simán lett szobatsizta levettük a ksgatyót nyáron és nyárvégére mnidne ok volt. A bili az ágymellet így hamar kiszált és lett ágy tiszta is. Egsézen 5 éves koráig mnidne éjjel kijött pislini. kaki sme volt gond.

A kicsi most 3,5 éves mégm nid éjjel beőisl ha nem ébredekfel a forgolódásra, ez nehéz mert másik szobában alszom. neki nem kell bili az ágy mellé nem használja. Nehezn jött le a pleus sokáig pisilt a bugyiba vagy kaiklt bele. Nappal ágytiszta ovi kezdés óta, de éjjel nem.


Szóval én ezt a könnywebb témát javaslom.


bár írhatsz az anya-gyerek kapcsoaltról is kezdheted a pszichológiával, szociológiával írhatsz a babavárás és a szoptatás jelnetőségéről stb....

2011. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!