Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Most fél 9 van....

Anyukák! Most fél 9 van. Eddig hogy zajlott a reggeletek, mit csináltatok idáig? És mekkora a gyermeketek, gyermekeitek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :)
2011. okt. 26. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fél nyolc körül keltünk, összekészítettem a cuccokat az ovihoz (ma van a törpicsek szülinapja, és ott is megünneplik, ehhez raktam össze a sütit, innivalókat), átmentünk az oviba, hazafelé jövet bementem a boltba, azóta itthon vagyok, mert beteg vagyok :S
2011. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia! 8-kor ébredtünk, 8.30-ig lustiztunk, felkeltünk. MEgérkezett a férjem alkalmazottja (a lakásban az iroda), megjött anyósom is vigyázni a fiamra. 9-ig ittam egy kávét, főztem egyet az alkalmazottnak is, utána sebtiben (mivel a férjem indult itthonról a városba) összekaptam magam és elmentem a 31. heti laborvizsgálatokra. A párom bevitt. Ott eltökölődtem az időt a vér- és vizeletvizsgálattal 11.15-ig, azután szerencsére találkoztam a nődokimmal, aki soron kívül bevitt ultrahangra. Utána felsétáltam a központba, mert buszjegyet kellett vegyek. Miután megvettem, találtam egyet a táskámban is :S Hazajöttem, ebédet adtam a fiamnak, letettem aludni, anyósommal ittam egy kávét, aztán ő útrakészült hazafelé. Közben a férjemmel összevesztünk egy számlán, amit nem találtunk, anyósom megtalálta míg mi veszekedtünk, a férjem beverte a fejét a kocsiba, aztán kibékültünk, aztán ő megint elment és közben bevitte anyósomat a városba (külvárosban lakunk). Utána főztem egy paradicsomlevest, de elég fura íze lett (nem saját, kaptuk valahonnan és gondolom azért van más az íze). Most ebédelek és internetezek egy kicsit.
2011. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja, a fiam 21 hónapos
2011. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 26. 13:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 7-kor keltem a 2 és fél évesem 8-kor. Felöltözött, kakaót ivott, addig én előkészültem az ebédhez.

Majd 3/4 9-kor biciklivel elindultunk a pedikűröshöz.

A kislányom szépen kivárta ott a fél órás kezelést és mentünk a boltba. 10-re már otthon is voltunk, készítettük az ebédet.

2011. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!