Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltok e-bay-en? Ellátnáto...

Vásároltok e-bay-en? Ellátnátok néhány jó tanáccsal? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy rosszul vált? Biztos többet, mint kevesebbet.

De nekem az jóvá kell hagyni és csak utána fizetek, igaz?

Amúgy csak Pay-el lehet itt fizetni?

2011. okt. 26. 13:56
 12/26 A kérdező kommentje:

Még vmi. A köv. linken látható, hogy szállítás Mo-ra ingyenes. Viszont fel van tüntetve, hogy az ár nem tartalmazza az esetleges vámokat, illetékeket. Ezt honnan tudom meg, hogy mennyi?

[link]

2011. okt. 26. 13:59
 13/26 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem hogy az arfolyam alatt valt vagyis te jarsz rosszabbul.Igen altalaban csak a PayPal-os fizetest fogadjak el de nem nehez a regisztracio.Tudnal nehany helyen csekkel fizetni de nem hiszem hogy ez otthonrol menne.
2011. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnap lebonyolítom az első vásárlásomat, kezdem vmi aprósággal, majd jelentkezem :))
2011. okt. 26. 14:05
 15/26 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom hogy hol nezhetned meg de en amikor a csaladnak rendeltem valamit kinabol sosem kellett vamot,illeteket fizessunk.
2011. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert.Biztos menni fog.Irj majd.
2011. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséged!!!!Majd jelentkezem! A kicsinek veszek valamit...és/vagy magamnak egy csizmát :D

Mivel az ő szekrénye már tele van.:)

2011. okt. 26. 14:16
 18/26 A kérdező kommentje:
Honnan érdemes rendelni leginkább? Kína és Anglia?
2011. okt. 26. 14:17
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy ,egyik sem rosszabb minoseg mint a masik.
2011. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia en Angliaban elek es tobbszor kuldtem Magyarorszagra mar csomagot. Altalaban a kisfiam Next-es baby Gap-es meg a George kinott ruhait vettek nagyon sokan Magyarorszagrol eBayrol. En szivesen elkuldtem es semmi gond nem volt vele. Eddig mindig pozitiv visszajelzest kaptam. September vegen is adtam fel egy csomagot Budapestre 12-18 honapos kinott ruhakbol az anuka az osszeset megvette igy egy nagy dobozba elpostaztam neki. Mivel harmassaval voltak meghirdetve a rohak (pl 3 rugi, 3 db. kantaros nadrag, 3 kabat...) es tobbet vett meg irtam nenki, hogy varja meg amig kuldom a szamlat neki a licit vegen es igy nem kell kifizesse kulon a postai dijat mindenik kisebb csomagra. Mikor megnyerte a liciteket akkor kuldtem neki egy szamlat internetten amibe osszevont postai koltseg volt. Aztan ment a csomag. Mar odaert meg multhet elott. :) PayPal-al fizetett.
2011. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!