Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellátnátok pár hasznos tanáccs...

Ellátnátok pár hasznos tanáccsal, hogy mi a leghatásosabb módszer a kockás has eléréséhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves lány vagyok,átlagos testalkattal..

Nemrég óta kezdett jobban érdekelni a sport..

Idén nyáron fogok rendszeresen edzeni a volt testnevelés tanárommal,meg magamtól futni..stb..

Karomra már elkezdtem..fekvőtámaszok, meg különféle karizom gyakorlatokat végzek napi szinten..szóval ott már érzem,hogy erősödik..:D

Továbbá popsira és combra is találtam jó videókat:D

Nem mondom,hogy azért csinálom, mert nem volt alakom, mert volt és van is, csak meg szeretném erősíteni és formásítani is a testem amennyire lehet és jól mutat:D

Szóval most a hasamra szeretnék valami hatásos gyakorlatot,hogy ha lehet minél előbb kockásodjon..

Találtam a neten egy videót, szerintem hasznos,csak igazából nem tudom,hogy ez a gyakorlatsor elég-e,vagy kell még valami más is és napi hányszor kéne megcsinálnom?

Ez az a videó.:

[link]


Szóval, ha bármilyen hatásos módszert tudtok,vagy néhány tanáccsal ellátnátok,azt megköszönném!


2011. jún. 13. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
NINCS CÉLZOTT ZSÍRÉGTÉS >> Diéta + aerob mozgás + súlyzós edzés
2011. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó amit csinálsz, de akkor is csak a diétától lesz kockás hasad. Illetve akkor ha a bevitt kalória mennyiség kevesebb mint amennyit felhasználsz. De ahhoz, hogy közbe minimálisra csökkentsd az izomveszteséget ahhoz diéta kell. Ha ez megvan gyakorlatilag elég a futás, viszont érdemes megjegyezni, hogy súlyzós edzéssel több kalóriát tudsz elégetni.
2011. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. jún. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!