Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Borsec ásványvíz a babának?...

Borsec ásványvíz a babának? Ad valaki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kapnak a gyerekeim Borszék ásványvizet. Csak az a baj vele, h itt Magyarországon ritkán kapható, és nagyon drága. Erdélyből szoktunk időnként hozni, "bubisat" és sima vizet. A szénsavas az igazi borszéki víz, 20-25 éve is pont ilyen volt az íze.
2011. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A CBA-ban lehet kapni! S tényleg finom! Akkor ezek szerint kaphatják a babák? Mert akkor veszünk azt:) (Nagypapám Erdélyben született és én voltam kint ahol azt mondták ne igyunk mert hasmarsunk lesz tőle) Azért gondoltam ha kapna ilyen kicsin akkor lehet hogy hozzászokna a szervezete:)
2011. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen lehet,ezért is érdekel hogy milyen.

[link]

2011. okt. 28. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak ugyan nem adom, mert szerintem túl szénsavas neki (21 hós), de mi isszuk a Borszék vizet. A legjobb romániai ásványvíz, legalább olyan elismert romániai és nemzetközi szinten, mint a Szentkirályi. Tuti természetes. Nem vettem észre, hogy különösebben menne tőle a hasunk.
2011. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!