Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád a gyermekednek a férjed/...

Adnád a gyermekednek a férjed/feleséged volt párjának a nevét?

Figyelt kérdés

Ha tetszene a név és nagyon illene a vezetéknévhez


ha igen, miért, ha nem miért nem?


2011. okt. 28. 09:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem adnék exbaránős nevet. Mert egyrészt nem érzek rá igényt, másrészt meg gázosul venné ki magát, hogy közösségi oldalakon vagy haveri körben terjedne a gyerkőc neve, ex meg "meglátná". Mégis mit gondolna rólam, vmi pszichotikus vagyok, vagy mi? Még azt a nevet se adnám, amit esetleg közösen gondoltak ki anno. Azt meg azért, mert az is milyen dolog, hogy van 400 név, de nekem pont a "Csaba vagy az Elvira"(írtam vmit) tetszik, ami az exének is....?!
2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, főleg, ha az adott lánynév a Tímea lenne. :) Fiúnevek közül az András nagyon tetszik, első barátomat így hívták, de már nem ő jutna róla eszembe, mert már csak ex.
2011. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!


A ferjem exet Violanak hivjak es nekem nagyon-nagyon tetszik ez a nev.

De a ferjem egybol megvetozta mikor megemlitettem neki. Nagyon rossz emlek koti az exhez ( eloszor probalkozott nala aztan az ex tulsagosan raakaszkodott,igy a parom megijedt es "elmenekult" :D )

Raadasul valoszinuleg abba a faluba fogunk elni ahol Ok elnek (azota az exnek is van ferje,gyereke)


De nekem tovabbra is nagyon tetszik a neve. Szerencsere talaltunk egy meg szebb nevet amit majd a huginak adunk (eddig 1 fiunk van)


Az en exeim nevet azert nem adnam mert nem tetszenek marmint a nevek.

2011. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.


Meg eszembe jutott,hogy a ferjemnek volt majdnem dolga egy Leona nevu lannyal is.

Az O neve is nagyon tetszik csak nem igazan illik a vezeteknevunkhoz.

2011. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát, én úgy vagyok vele, hogy nem zavarna, ha a férjem exének a nevét kapná a kistesó, mert nagyon megy a vezetéknévhez, és szerintem a férjemet sem, de őt még nem kérdeztem. Majd, ha itt az idő.

A Viola nálam is esélyes volt, ez meg a férjemnek nem tetszett.

Tímea is esélyes volt, ez meg egy nagyon közeli rokon, ezért nem lett ez a lányunk neve.

2011. okt. 29. 11:05
 26/26 anonim ***** válasza:

2011-10-28 20:29

:-DDD Nekem is tetszett/tetszik a Tímea, de pont a szóban forgó ok miatt zártam ki rögtön a lehetőségek közül.

(Bár a párom családjából valaki anno felhozta teljesen magától, hogy jobb választás lett volna a Tímea... Nem tudom, mint szóltak volna, ha fiú, és az exem nevét kapja...)

2012. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!