Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szerintetek Budapesten...

Anyukák szerintetek Budapesten hova lenne a legjobb kisgyerekes családnak költözni? És miért oda?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. nov. 9. 10:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is Zuglóra szavazok, az Örs vezér tere felöli részére. Nagymamám lakik ott, nagyon sok időt töltöttem ott gyerekkoromban, és csendes, békés, nyugodt kis környék. Sok játszótér van, és könnyen megközelíthető minden, hiszen az Örs vezér tere a 2-es metró végállomása. 5 hónapos a kisfiam, és ha lakásvásárlásban gondolkodnánk, (ami 3-4 év múlva lesz esedékes) akkor tuti ott vennék!
2011. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Óbuda!!!! Persze nem Békásra.
2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem házban gondolkozol, csak lakásban (kisgyerek miatt gondolom, illetve manapság szerintem nem a házvásárlás a jellemző...), akkor ajánlom a 9. ker. József Attila lakótelepet, 4 emeletes téglalakásokkal, sok parkos résszel és full extrás, hatalmas játszótérrel, futópályával, percekre van uszoda, rendelők, jégpálya, 2 bölcsi, 4 óvoda, pár általános iskola (kéttannyelvű is), 2 gimnázium stb, kék metró Pöttyös utcai megállója. Az egész területen 30 km/h a megengedett sebesség. Ott élek, nagyon-nagyon szeretem!!!
2011. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
17. kerületben lakó kisgyerekes anyuka vagyok. Tiszta a levegő, jók a játszóterek, van a közelben babatorna, gyerekangol stb. BKV-val Rákoshegyről 15 perc Köki és az Örs is, így közlekedni is jó.
2012. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!