Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Naponta hányszor fertőtlenítet...

Naponta hányszor fertőtlenítettétek és mozgattátok füllyukasztás után kisbaba fülét, fülbevalóját?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 07:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem gond ha várnánk vele 3 éves koráig?
2011. nov. 11. 13:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt a belőtt fülbevaló, addig maradhat a fülében, amíg jónak látod. Inkább csak szokás dolga kicserélni.Ha akarod egy hónap múlva cseréled ki, ha úgy látod jónak, akkor három év múlva, vagy valahol a kettő között:)
2011. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én lányomnak is a kis belövős fülbevalója van bent. De neki azért, mert a rendes bébifülbevalót ki tudja nyitni :S (1 éves, ne kérdezd, hogy csinálja).

De nem bánom, nagyon jól áll neki ez is.

Másik lányomnak is sokáig a belövős volt bent, azt hiszem 6 hósan cseréltük le bébifülbevalóra (kis karikára).

Mindkettő a születés után kapta a kórházban.


MOzgatni kell minden nap, és néha törölgesd le egy kis alkoholos vattával, de ne vedd ki, amíg nem gyógyult meg a lyuk.

2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok!:)
2011. nov. 11. 16:48
 15/17 anonim válasza:
42%

hát nem akarok bunkó lenni, de nagyon rosszul tetted, hogy kilyukasztottad szegénynek a fülét.


az enyémet is megkérdezésem nélkül lyukasztatta ki anyám kiskoromban, és azóta is szenvedek tőle, gyűlölöm, hogy csakúgy megcsinálta anélkül hogy ellenkezni tudtam volna. mindenkinek magának kéne eldönteni, hogy akarja-e vagy sem.

2011. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolkodom,hogy ha ő esetlegesen nem lesz fülbevalópárti akkor nem fog hordani,ilyen egyszerű!

Természetesen megértem a te álláspontodat is és köszönöm a válaszod!:)

2011. nov. 12. 15:30
 17/17 anonim válasza:
42%
örülök hogy megértesz, csak azt ne felejtsd el, hogy ha ő később úgy dönt, hogy nem hord, ahogy te mondod, a lyuk akkor sem fog eltűnni. hiába nem hordok, nekem 15 év alatt sem nőtt be, és utálom, hogy lyukas a fülem, mint egy számozott szarvasmarhának. sosem fogom megbocsátani anyámnak.
2011. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!