Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik jelenleg olyan MAGYAR...

Létezik jelenleg olyan MAGYAR ember Magyarországon aki azt mondja, hogy igenis megéri ide gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Minden sz*rhoz alkalmazkodnia kell a magyarnak, csak mert odafent a nagyok úgy gondolják hogy ez így van rendjén. Minden drágul, a cégeket is adóztatják nem gyengén, és mindemellett alig kapnak az emberek fizetést. Más országokba szerintem olyan bájosan nevethetnek rajtunk, hogy mindezt eltűrjük... Romának (nem cigányozok már, mert azt se lehet) viszont rohadtul megéri lenni, majd a magyar eltartja azt is. Fiatal vagyok, tervezgetem a jövőm, és ahogy az árak emelkedését figyelem elég kilátástalan a helyzet.
2011. nov. 14. 15:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Itt is van olyan,méghozzá nem is kevés,akinek csilli-villi palotája van,vállalkozása van,meg 1-2 gyereke,és az Eu-s segélycsomagot megkapja- amit nálunk nem kap mindenki!,és az egyéb támogatásokat is megkapják. De ezt a rendszert nagyon szépen ki lehet játszani! Lehet az említett család is így csinálja: Ha nem házasok,akkor az anyuka egyedülállóként igényelhet mindent... Szó szerint letagadja a gyerekek apját,a kérvényekre ráírja,hogy pl. 10.ezer forint gyerektartást ad az apuka,vagy azt nyilatkozza,hogy nem ad,és ha rákérdeznek azt mondja,hogy az apukáé a ház, és a hivatalban nem néznek utána! (itt legalább is így van!) Megérti az ember,ha tényleg rá vannak szorulva,na de sokan ebből vesznek olyan dolgokat,amit én úgy hívok,hogy "felesleges és hülyeség!"...már aki nem a kocsmába viszi...


Üdv:a 3gy.

2011. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos így van. És ez olyan elszomorító. De miért van az, hogy aki tényleg rászoruló nem kap szinte semmit. Aki meg nem, az meg mindent. Miért nem tudnak az önkormányzatok utána nézni, hogy ki jogosult rá, és ki nem? szerintem inkább meg félnek tőlük. Mert a legtöbbje roma. És köztünk szólva, én is féltem a gyerekemet, a családomat tőlük. És az a legnagyobb baj, hogy már mindenki fél tőlük.
2011. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Amíg nem nőtt be a fejem lágya,és csak magamat kellett néznem,addig nem érdekelt ki áll velem szemben. A munkahelyemen egy ilyen alpári meg is fogta a nyakam,mert nem tetszett neki,hogy nem félek tőle,és vissza szólok. Konkrétan a képébe röhögtem,miközben a nyakamat fogta,majd zavartan elengedte. Az esetet követően rám sem nézett! A munkahelyen azért nem szóltam,mert ez az ember benyalta magát,és amikor valami panaszt tettem rá,nem történt semmi.

Én nem félek tőlük,év elején is kiosztottam egyet. A Párom miután elment az ember,meg jól letorkolt,hogy nem kellett volna,mert honnan jött az az ember,bármikor utánam küldheti a haverjait az utcán,és ők nem nézik,hogy gyerekkel vagyok,vagy pocakosan! Elszégyeltem magam,mert igaza volt,azóta a gyerekeimet nézem,de nem sütöm le a szemem,de okosabban tekintek ki a fejemből! Az az ember azóta nem jött ide,az utcán is alig látni.

Egyet soha ne felejtsen senki! 2 dologtól félnek ők.az egyik a kutya,a másik ha látják hogy nem félnek tőlük!

2011. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!