Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Ti mikorra...

Kisbabás anyukák! Ti mikorra szeretnétek a következő babátokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 8 hónapos és én már ezen is gondolkodom. Mindenképp szeretnénk neki kistestvért,lehetőleg kis korkülönbséggel. Viszont még van rejtam kb 10 kg felesleg a terhességből és súlytöbblettel nem szeretnék indulni a baba egészsége érdekében is, no meg azt sem szeretném, ha bármiben hiányt szenvedne a kis első szülöttem, figyelem, játék, stb... Kíváncsi volnék a véleményetekre!
2011. nov. 20. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélgettünk valamelyik nap a barátnőmmel. Az ó lánya nemsokára 1 éves lesz, ők szeretnének még egy babát (vagy még kettőt). Mondta, hogy jövőre év elején neki is állnak. Szeretné, ha minél kisebb lenne a korkülönbség a két gyerek között.

Most ő ezerrel diétázik, elég drasztikus módon, de mennek is a kilók lefelé.

2011. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tegnapra
2011. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 17 hónapos. Mi február óta próbálkozunk a kistesóval, sikerült is teherbe esnem, de sajnos missed ab lett a vége. Most újra próbálkozunk, remélem, hogy karácsonyra már lesz pozitív tesztem. :)
2011. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

22 hónap van a gyerekeim között. Tervezünk 3. babát is, hasonló különbséggel: 22-24 hónap, majd ahogy sikerül, januárban állunk neki a "gyártásnak".

Nekem nagyon bejön ez a kb 2 év különbség, bár sokak szerint ez rémálom.

2011. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon el vagyok keseredve. 5 hónapos a fiúnk, én nagyon szeretnék még 1-et, férjem is, csak azt nem tudjuk mikor. Ugye a járulékok miatt "sürget" az idő, hogy megint mindent kapjak, ahhoz "időben" teherbe kéne esnem, de egyenlőre nincsen saját házunk, és ahol most lakunk nagyon kicsi. Nem szeretnék nagy korkülönbséget, de 2 évig itthon szeretnék maradni a fiammal. Szóval ha 2 évig itthon maradok, és nem leszek terhes, akkor 2 évet dolgoznom kellene a járulékok miatt, mire terhes leszek, + megszületik, már ott tartunk, hogy 5-6 év van köztük, de annyit meg nem szeretnék. Szóval nálunk ez most nagy dilemma. :(
2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem van két 6 és fél hónapos fiam. Mi 2-3 év különbséget tervezünk a következő babánál, de ha most teherbeesnék, annak is örülnénk! :-)
2011. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 hos a babam, mi is kis kor kulonbseggel szeretnenk masodik babat. De mindenkepp csak a szoptatas abbahagyasa utan szeretnem. Persze, ha kozben jonne, akkor is nagyon orulnenk.
2011. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős a babám. Én még vissza szeretnék menni dolgozni,(a munkahelyem megszűnt) ha látom, hogy jól alakulnak a dolgok, jó helyet találtam, akkor jöhet a kistesó is. Jelenleg egyáltalán nem gondolkodunk még rajta
2011. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb 1éves volt a lányom,mikor elkezdett foglalkoztatni a gondolat!Mindenképp 2 gyerkőcöt akartunk!De rajtam is volt felesleg!14 hós volt mikor nekiláttam a diétának,de nekemóvatosan kellett mert még szopizott/szopizik!Így lassa de haladtam!19hós lett mikor annyi kiló voltam mint mikor vele teherbe estem!akkor elmentem a nőgyógyászomhoz, hogy szoptatok, de szeretnénk tesót...Ő mondta semmi akadálya, megfigyelte van e egyáltalán pé-m, és volt!Így 20 hós korában estem teherbe! :)A szopi megmaradt!A rosszullétektől,meg fogytam még 6 kilót...Szóval most senki nme hiszi el hogy bbaát várok,mert jobban nézek ki mint valaha...(talán a gimiben volt ilyen utoljárra...)

A hasam már látszik, de a kabát alatt ugye nem :)


Szóval nálunk 2 év 5 hós lesz köztük!Én mondjuk áprilisi babát terveztem :), de még lehet az, mert május eljeére vagyok kiírva!

Én úgy gondolom számunkra ez a megfelelő, mert talán a dackoszakának (amit íg yrosszullevős terhesen elég rosszul viselek) addigra vége lesz, mire a második kislányunk megszületik!Remélem!


23 hós kislány és 15 hetes pocakcsajszi anyuja

2011. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék következő babát, 1éves múlt a fiam, annyira "nehéz" a természete, hogy el sem tudom képzelni, hogy valaha újra belevágok a gyerek projectbe.
2011. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!