Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Ti mikorra...

Kisbabás anyukák! Ti mikorra szeretnétek a következő babátokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 8 hónapos és én már ezen is gondolkodom. Mindenképp szeretnénk neki kistestvért,lehetőleg kis korkülönbséggel. Viszont még van rejtam kb 10 kg felesleg a terhességből és súlytöbblettel nem szeretnék indulni a baba egészsége érdekében is, no meg azt sem szeretném, ha bármiben hiányt szenvedne a kis első szülöttem, figyelem, játék, stb... Kíváncsi volnék a véleményetekre!
2011. nov. 20. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mi 2 évet terveztünk, 23 hónap sikerült:)

Rajtam is volt 6-8 kg plussz, aztán mikor a fiam egy évesen beteg lett, a kórházban miatta lefogytam 2 kg, majd hazajöttünk, én is beteg lettem, ill. ezzel párhuzamosan a férjem került kórházba (ez mind kb. 1 hónap leforgása alatt), akkor még lement 2-4 kg. Ez volt az öröm az ürömben. A 21 hónapos kisfiamnak most nyílik az értelme, vettem neki épp a napokban vízfestéket és színesceruzát, szóval foglalkozok vele (még ragasztót kell vegyek, a gyurmát még nem érti). De ha a munka és a kis korkülönbség miatt indokoltnak tartod a babavárást, szerintem ne a súlyfelesleg miatt halaszd el, hanem inkább állj neki valami komoly diétának a 2. baba után. Én is így tervezem.

2011. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!