Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan éreztétek magatok...

Hogyan éreztétek magatok abortusz után, fel lehet ezt valaha dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem már háromszor volt abortuszom, különböző okok miatt, de még most is elviselhetetlen, ha rágondolok, azt hiszem ezzel is együtt kell tudni élni, ami nem mindenkinek megy.
2009. máj. 13. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Sokszor eszembe jut, hogy a kettő helyett négy lurkó szaladgálhatna körülöttem. :(

Csak éppen eltartani nem tudtuk volna őket.

Fel a fejjel!

2009. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem felejti ezt el egy nő sosem! Már több mint tíz éve volt, (nagyon fiatal voltam) de még mindíg eszembe jut, hogy hány éves lenne, milyen lenne stb....

Újra és újra beleszakad a szívem...

2009. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem lehet elfelejteni. En most varom a masodik babam (elso kozos babank) es az elsot sosem felejtettem el. sokszor eszembe jut h mi lett volna ha... milyen lett volna ha... es pontosan emlekszem a datumokra is. en akkor sajnos nem tehettem mast abban a helyzetben amiben voltam...
2009. máj. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem bocsátom meg magamnak.Életem legrosszabb döntése volt,akkor úgy kellett cselekednem. Ma már máshogy látom,de sajnos visszacsinálni nem lehet. Szégyellem magam miatta. 2,5éve volt,de még mai napig könnybe lábad a szemem,ha csak rá gondolok.
2009. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 5 gyermekem van 2 sajnos el kellett vetetni de én soha nem fogom megbocsátani magamnak.Nem telik el nap úgy hogy ne gondoljak rájuk hogy milyenek lennének most nagyon megvisel az egész.
2009. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!