Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budán/Budaörsön/Diósdon/Érden...

Budán/Budaörsön/Diósdon/Érden lakó fiatal anyukák, nincs kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

Elég rég itthon vagyok a babáimmal, és kezdenek hiányozni a kávézások/beülések/táncos kikapcsolódások, vagyis a csajos esték.... :(

A barátnőim az évek alatt megfogyatkoztak, vagy babáznak és nincs kedvük kimozdulni, de én már elég rosszul viselem hogy szinte sosem tudok kikapcsolódni, van kedve valakinek csatlakozni? :)


2011. dec. 5. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen csatlakoznék, én is ugyanebben a helyzetben vagyok, hogy már évek óta itthon vagyok a gyerkőcökkel, a barátnők odavannak (ez jórészt az én hibám is), és már kezdek befordulni. Csak az a baj, hogy nagyon messze lakunk. Sajnos:(
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Sajna :( Én már gyerekekkel töltött közös programoknak is nagyon örülnék, a barátnőim sajna Nekem is oda (részben az én hibámból).... :(

De remélem lesz ez jobb is, persze Nálatok is :)

2011. dec. 31. 14:44
 3/9 anonim válasza:

Sziasztok.

Látom többen vagyunk ilyen gondokkal.Sajnos 200 km távolság van,de jó lenne ha kimozdulni néhanapján .Kitartás csajok!!!)BUÉK

2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
BUÉK Nektek is! :)
2011. dec. 31. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz az én kisfiam még csak 14 hónapos (még csak 2-3 lépést megy önállóan) és most várom a következőt május végére, de szívesen csatlakoznék.

XI. kerületben lakunk, de szerintem nagy a korkülönbség a gyerekeink között, a közös programok így nem biztos, hogy bejönnének. Meg lehet, hogy a közös témák sem annyira sajnos...

Nekem is megfogyatkoztak a barátaim egyébként.

Nem tudom mit értesz fiatal anyuka alatt, mert én már 31 vagyok.

Mekkorák a gyerkőcök?

Hol laktok?

2011. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia! :) Mi a 22.-ben lakunk, nekem sem annyira babák már, a nagylányom 3, a törpe meg 5 hós.. :)

Ja és lassan én is 30 leszek, úgyhogy az még bőven a fiatal kategória.... :)

ha van kedved mailezhetünk, msn-ezhetünk, aztán hátha összejön valami kozos progi. :)

2011. dec. 31. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Százhalombattán lakom, szívesen csatlakoznék hozzád most egyelőre e-mail, skype formájában. 34 hetes pocakos vagyok, van egy 2,5 éves lányom és egy 6 éves fiam.

2012. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Először is BÚÉK! Én érdi anyuka vagyok, és én is szívesen barátkoznék. 6,5 hónapos a kisfiam, Marcinak hívják. :)
2012. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De örülök, hogy mások is vannak ilyen helyzetben... :)

Ha gondoljátok emailezhetünk, vagy irhatnátok emailben elérhetőséget, hátha összejön egy kis csapat. :)

Ja és szép reggelt mindenkinek!

2012. jan. 3. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!