Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek az alábbi nevek?...

Tetszenek az alábbi nevek? Annaliza, Eliza, Letta, Norka, Noella.

Figyelt kérdés
A leginkább az érdekelne, hogy akit így hívnak, szereti-e a nevét. Néhány kommentet megelőzően: Kíváncsi vagyok szimplán, nem az itteni szavazatok alapján fogok dönteni. Nekem a ritka nevek közül ezek tetszenek, de tetszik egy csomó "egyszerűbb" név is, illetve a magyar eredetűek is, ja és nem szenvedek feltűnési viszketekségben sem, hogy ilyen neveken is gondolkodom. :) Minden normális választ köszönök!
2011. dec. 6. 12:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Lányom Eliza, szóval bejön a név.

Amúgy a többi is tetszik, bár a Noella kevésbé. Én szeretem az ilyen kevésbé gyakori neveket (persze ne legyenek eltúlzottak, de ezek nem azok számomra).

2012. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben szereplő nevek közül nekem csak az Eliza tetszik.

De az nagyon :)

2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de nekem ezek közül egyik sem tetszik. Becenévként a Letta és a Norka elmegy, de "hivatalos" névként nem tudnám elképzelni. Nekem amúgy a ritka nevek közül is tetszik elég sok, de ezek pont nem.
2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy voks az Elizának.

Lánykám Alíz, az Eliza meg nekem közel áll hozzá hangzásban. Szép.

A többi nem tetszik annyira, bár nem is rosszak.

Igazából nincs egy olyan név sem, ami mindenkinek bejön.

Nekem csak az a lényeg, hogy ne legyen számomra "fülsértő", és ezek a nevek nem olyanok.

2012. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
az eliza szép a többi nagyon gáz
2012. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 LizaElizaa válasza:
100%
Nekem Eliza a nevem!!:/És nem nagyon szeretem!Nem lehet becézni szerintem, és engem senki nem becéz és ez olyan rossz!Amúgy meg nem is értem miért tetszik ilyen sok embernek:)
2012. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Eliza: Lizi, Liza, Lizus - mit nem lehet rajta becézni?
2012. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Plusz Eli, Elza, Lili...
2012. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Baj ha egyik sem tetszik. Én valahogy az egyszerűbb neveket szeretem. Bocsi!
2012. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, dehogy baj :) nekem is van jópár kedvenc egyszerű nevem!
2012. márc. 8. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!