Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek az alábbi nevek?...

Tetszenek az alábbi nevek? Annaliza, Eliza, Letta, Norka, Noella.

Figyelt kérdés
A leginkább az érdekelne, hogy akit így hívnak, szereti-e a nevét. Néhány kommentet megelőzően: Kíváncsi vagyok szimplán, nem az itteni szavazatok alapján fogok dönteni. Nekem a ritka nevek közül ezek tetszenek, de tetszik egy csomó "egyszerűbb" név is, illetve a magyar eredetűek is, ja és nem szenvedek feltűnési viszketekségben sem, hogy ilyen neveken is gondolkodom. :) Minden normális választ köszönök!
2011. dec. 6. 12:12
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Kicsit késve, de engem is Elizának hívnak és én nagyon szeretem. Elég ritka név és eddig mindenki megdícsérte.. Voltak persze akik félreértették pl "Alizának" vagy 'Erikának"...és vannak olyanok is akik nem tudják felfogni hogy nem Elizabet vagyok hanem simán Eliza, eleinte idegesítő, de most már csak mosolygok rajta, a bókok pedig nagyon kellemesek.:))


Sok féleképp lehet becézni Az egyik barátnőm "Eliz"-nek hív, a többiek "Lizu"-nak vagy "Liza"-nak.:)

2013. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Engem is Elizának hívnak, és igen én is nagyon szeretem, mert eléggé ritka, többféle képpen lehet becézni:Liz, Eli...

Bár az igaz,hogy sokszor félreértik, máskor pedig dicsérik, attól függetlenül örülök, hogy így hivnak :)

2013. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 vámpírnaplók6269 válasza:

ennyire ritka lenne az eliza név?nekem is az a nevem,de

ismere rajtam kívül 4-5 embert akinek ez a neve.

2015. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!