Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek az alábbi nevek?...

Tetszenek az alábbi nevek? Annaliza, Eliza, Letta, Norka, Noella.

Figyelt kérdés
A leginkább az érdekelne, hogy akit így hívnak, szereti-e a nevét. Néhány kommentet megelőzően: Kíváncsi vagyok szimplán, nem az itteni szavazatok alapján fogok dönteni. Nekem a ritka nevek közül ezek tetszenek, de tetszik egy csomó "egyszerűbb" név is, illetve a magyar eredetűek is, ja és nem szenvedek feltűnési viszketekségben sem, hogy ilyen neveken is gondolkodom. :) Minden normális választ köszönök!
2011. dec. 6. 12:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ezek közül az Eliza tetszik csak. 2 éves kicsi unokahugicám neve. Rá nagyon illik, édes kis szőke baba :))) Zizinek hívjuk, anyukája Eliznek ,de ez szerintem azért is jó név, mert sokféleképp lehet becézni. Bár még a Letta sem rossz.
2011. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

10es, ilyen válaszra én sem számítottam :) megértem, h benne van a pakliban az Eliza ;)))


érdekes, ma reggelre már a Noella egyáltalán nem tetszik, nagyon érzem rajta, hogy francia szóátvétel. Azt hiszem, a jelentése tetszett nagyon.


Köszönöm ismét, várom a többi válaszokat! :)

2011. dec. 7. 08:34
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem csak az Annaliza tetszik! De az nagyon :) És nem csak azért,mert ez a négy közül "kell" választani! Most hallottam amúgy először, de nekem nagyon bejön ;)


Ezek szerint kislányod lesz??? Hanyadik hétnél jársz?

2011. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Az Eliza szépecske, bár nem adnám, és a Norka is, bár felnőttként nem biztos, hogy elég komoly lenne.
2011. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az Annaliza nem tetszik, valahogy nem vagyok odáig az ilyen Anna+még egy név kombinációktól. Oké, az Annamáriát már megszokta a fülem, de sem az Annaliza, sem az Annabella, sem a többi hasonló nem tetszik.

Eliza szintén nem, nincs vele különösebb bajom, csak nem jön be a hanzása.

A Letta, nem tudom, az nekem fura. Valahogy számomra ez nem hangzik úgy, mint egy név.

Na, a Norka eddig az, ami úgy-ahogy tetszik, bár én ezt sem választanám, de azért egy kicsit tetszik.

A Noella nem tetszik, ahogy a fiú párja, a Noel sem. Nem tudom miért, csak úgy simán nem szimpatikus ez a név.

2011. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom Nóra, és szoktuk Norkának hívni :) A Dóra- Dorka mintájára találtam ki, nem is tudtam, hogy önállóan is létezik ez a név :))))

A többi név is tetszik!

2011. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Norka a Nórának a beceneve, ismerek így becézett nőket. Bár nekem nagyon faramuci, erőltetett utánzata a Dorkának a Norka…
2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

13-as, még nem érkezik a tesó :) és nem biztos, hogy innen kerül ki a nyertes, m van egy csomó "hagyományosabb" kedvencünk is. :)


15-ös, köszönöm a részletes elemzést! :)


17-es, annyit pontosítanék, hogy a Norka nem becenév, hanem egy újkeletű magyar névalkotás a Zorka, Dorka, Borka analógiáján, de köszönöm a véleményed!


És egyáltalán, köszi Mindenkinek! :)

2012. jan. 9. 10:52
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Noella tetszik nekem, talán mert a Noémihez hasonló és az is tetszik. Van még Noélia is, tudtad?

Letti is tetszik, de őszintén, nekem mindegyik név tetszik, amit írtál

2012. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a Norka tetszik a legjobb,szerintem aranyos:)

Az én kislányom amúgy Zora,most várjuk a másodikat nálunk az alábbi nevek vannak a listán:Léna,Amina,Lola esetleg Lorina.

2012. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!