Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a kérdezők, akik 7-8 nappal a nemvárt előtt megkérdik, hogy lehetnek-e terhesek, ha kapnak egy olyan választ, ami azt próbálja kifejezni, hogy NEM, akkor rögtön felkapják a vizet és kezdenek sértegetni?

Figyelt kérdés
Majd persze kikérik maguknak, hogy meg vannak sértve.
2011. dec. 6. 13:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnak bele hogy hogyan is működik a testük,és nem értik hogy lehetetlen erre válaszolni nekünk,sőt még a dokinak is olyankor....
2011. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden témában így van. Feltesznek egy kérdést. válaszolsz rá, saját életed, saját tudásod, saját tapasztalatid alapján. A kérdezőnek nem tetszik a válaszod és már te vagy a legrosszabb. Én se értem, hogy akkor minek a kérdés?
2011. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy az, ha mindenki azt mondja, persze, hogyne, sőt, igaza van, akkor szépen belelovalja magát és jön a nagy pofáraesés. Akkor már persze rájönnek (vagy nem???) hogy lehet annak az ökörnek, aki azt mondta nem, igaza volt, de soha senki ben nem ismerte nyilvánosan, hogy jobb lett volna neki ha nem éli annyira bele magát.
2011. dec. 6. 13:33
 4/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Csak tudod a remény. Kívülállóként persze mi okosabbak vagyunk, nekünk racionális érveink vannak. Bennük a sokadik reménytelen próbálkozás után a remény él. Lehet, hogy egy másik nem általa feltett ugyanolyan kérdésre, ő is a kő kemény valóságot írja.
2011. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy eleve miért teszik fel ezt a kérdést a nem várt előtt napokkal? Akkor még csak a jó isten tudja hogy terhes-e vagy sem. Az már más hogyha késik X napot és van valami tünete és akkor kérdez. Arra lehet alapozni, lehet válaszolni. De egy ilyenre.....
2011. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tudjátok, ha valaki, akkor én fel tudom mérni a reménytelenséget, több mint 6 év próbálkozás után. És komolyan mondom, akkor jött össze ababa amikor már nem görcsöltem rajta. De mindemellett sose írtam ki ilyen kérdéseket...
2011. dec. 6. 13:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt különben én se értem.Persze azt igen hogy reménykednek,na de akkor biztos a dolog ha nem jön meg.

Nekünk is 9 hónap után sikerült,de sose csináltam tesztet egyszer sem a nemvárt előtt.És nálam is úgy volt,az elején nagyon rágörcsöltem aztán mikor úgy voltam vele hogy úgyis megjön egyszer csak azon lepődtem meg hogy nem jött meg.Akkor meg annyira hihetetlen volt,hogy csak 3 nap késés után csináltam tesztet.

2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én sem értem azokat, akik hobbiból hőmérőzgetnek meg görbe-hegyeket vetnek össze és elemzik azokat, meg persze ide tartoznak azok is, akik a nemvárt előtt jóval azt saccolgatják, hogy mi lehet a helyzet...szerintem ne csodálkozzanak, hogy nehezen jön a baba...
2011. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mert, hogy nem várt előtt 7-8 nappal a "nem"-et sem lehet kijelenteni.

Nyilván az "igen"-t sem. Ők csak együtt szeretnének valakivel izgulni

2011. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kéne izgulniuk...pont ez nem tesz jót.
2011. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!