Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a kérdezők, akik 7-8 nappal a nemvárt előtt megkérdik, hogy lehetnek-e terhesek, ha kapnak egy olyan választ, ami azt próbálja kifejezni, hogy NEM, akkor rögtön felkapják a vizet és kezdenek sértegetni?

Figyelt kérdés
Majd persze kikérik maguknak, hogy meg vannak sértve.
2011. dec. 6. 13:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a gond egyébként, hogy elbeszélünk egymás mellett. Talán, ha konkrét kérdést linkelnél, úgy jobb lenne.


Én csak annyiban nem értek egyet az alap kérdéssel, hogy (feltéve, hogy jókor voltak együtt) egy héttel a nem várt előtt azt se mondhatod, hogy biztos "nem", érted?

Konkrétumok nélkül azt is el tudom képzelni, hogy neked volt igazad az adott szituációban, de azt is, hogy valóban tapintatlan voltál. És akkor inkább talán a stíluson akadt ki a kérdező.


Nyilván, több mint 2 héttel a nem várt előtt hülyeség azt kérdezni, hogy "lehetek terhes?", de abban semmi kivetni valót nem látok, hogy ha azt kérdezi: "ki nem várja x.-re? görbe alapján szerintetek is akkor volt az ovuláció? jókor voltunk együtt? stb" Remélem érted a különbséget. Anno (2 éve talán. Nekem akkor volt aktuális a "teherbeesés" témakör :))volt egy nő, nagyon rosszindulatú volt, minden ehhez hasonló kérdéshez odaírta, hogy "nem vagy terhes", tényleg bunkó módon. A végére pedig, hogy ő hány hetes kismama. Ezen kívül még provokáló kérdéseket is írt ki a témában. A sztorinak szomorú a vége: több, mint félidős terhesen elvesztette a babáját. (myoma miatt) Bár nagyon felháborítottak a dolgai néha, de ezt soha nem kívántam neki. Olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, mintha nem véletlenül történt volna vele. Bocsánat, hogy offoltam egy kicsit

2011. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ez a tegnapi kérdés. A stílusommal mi a baj? az első és 4. válaszoló vagyok ott.

2011. dec. 8. 11:58
 23/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem azt szoktam mondani, hogy igen vagy nem, hanem hogy korai ezen agyalni. És hidd el, erre buknak ki legtöbben.
2011. dec. 8. 12:01
 24/25 anonim ***** válasza:

:) ebben az esetben egyet értek.

ha jogos és olyanom van, én is oda-oda mondogatok.


és úgy bírom, hogy az iróniát sose értik :)...

2011. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

:D

én sem vagyok ördög szarvakkal attól, hogy ezt a kérdést kiírtam. Csak nézzünk szembe a dolgokkal és ne a semmibe kapaszkodjunk, mert nagyot lehet esni!

2011. dec. 8. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!