Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a kérdezők, akik 7-8 nappal a nemvárt előtt megkérdik, hogy lehetnek-e terhesek, ha kapnak egy olyan választ, ami azt próbálja kifejezni, hogy NEM, akkor rögtön felkapják a vizet és kezdenek sértegetni?

Figyelt kérdés
Majd persze kikérik maguknak, hogy meg vannak sértve.
2011. dec. 6. 13:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Az izgulás nem jó, a rágörcsöléstől meg minden tünetük lesz, még az is, ami majd 7 hónaposan kéne jelentkezzen, na de nekik van, még a baba mozgását is érzik, aztán jön a hidegzuhany...
2011. dec. 7. 08:45
 12/25 anonim ***** válasza:

Az izgulást senki nem tudja befolyásolni. Valaki vagy izgul, vagy nem. Leginkább embertípusa válogatja.


Mondjuk ha egy diplomatikus (nem tapintatlan) válaszon felkapják a vizet, az számomra is érthetetlen. Én mondjuk soha nem mondok olyat, hogy "biztos, hogy nem", inkább csak annyit, hogy "nem valószínű". Volt már aki emiatt kiakadt

2011. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A másik meg: Ha van egy tüneted, azt érzed. Nem tudod megállapítani, hogy "azért érzem, mert beképzelem". Durva példa, de ilyen a hypohondria, a pánikbetegség. A beteg nem tudja, hogy nincs szívinfarktusa, csak érzi, hogy szúr a mellkasa, hogy nem kap levegőt. Ez már önmagába elég rémisztő. Aztán az orvos megállapítja, hogy nincs szerbi oka. De attól még a tünet, az érzés valódi.

Könnyű mondani, hogy ne izguljon az ember, de nem biztos, hogy az a megoldás, ha azt a csöppnyi reményt is kioldjuk benne.

2011. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
vagyis kiolTjuk :)
2011. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Te nyugodtan tápláld bennük a hiú reményt. Egy héttel előtte szerintem nem kéne.
2011. dec. 7. 09:02
 16/25 anonim ***** válasza:
Én ilyet egy szóval nem írtam. Pont, hogy igyekszem két lábbal állni a földön és a realitás talaján maradni. Sajnálom, hogy nem ez jött le az eddigiekből.
2011. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezeknek nem is válaszolok. Hülye kérdésre minek? És mi az, hogy nem lehet befolyásolni az izgulást? 1missed ab után a következő terhességemnél szépen megvártam, míg rendben kimarad a MÁSODIK mensim is, és nem görcsöltem szét az agyam, (csak szedtem a mgb6-ot, meg a folsavat) mivel nem akartam hiú ábrándokban ringatózni...
2011. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nagyon egyedül maradtam, úgy tűnik túl fejlett a beleérző képességgel rendelkezem.
2011. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bennem is van empátia...pont ezért mondom, hogy ezzel a viselkedéssel jobban hátráltatják a teherbeesést, mint gondolnák, de az ilyen nők azt is támadásnak veszik, mikor jóindulatból mondja az ember, hogy nem így kéne...azt hiszik, mivel mindent megtesznek, biztos tökéletesen csinálnak mindent, sőt tökéletesebben mint azok akiknek lazán összejött, úgyhogy ezek ne dumáljanak neki alapon támadnak egyből vissza...pedig ha jól csinálnák lenne eredménye! Nagyon sajnálom tényleg azokat akiknek nehezen jön a baba, főleg akiknek szervi okokból, de sok olyan eset is van, mikor minden adott...csak a hozzáálláson kéne változtatni.
2011. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sőt még bennem is van empátia! De könyörgöm, minden empátiával 7-8 nappal a nemvárt előtt a lehető legtöbb empátiával sem vállalhatod fel a felelősségét annak, hogy elhiteted vele a nem reális dolgokat!

Különben tegnap volt egy kérdező, aki 24-re nem várja, akkor ő most terhes? Szerintem nem terhes, hanem röhejes...

2011. dec. 8. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!