Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okozhatnak e problémát a...

Okozhatnak e problémát a különbözőségek egy párkapcsolatban babavállalás esetén?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy férfi nő között társadalmi, egzisztenciális, nevelés beli különbségek vannak? Együtt vállalkoznak a babára, de esetleg szülés után, amikor átrendeződnek a családi viszonyok, okozhat e galibát. Mondjuk, ha a férfi nem közelíti meg a nőt sem társadalmilag, sem iskolázottságilag, sem intelligenciában? Mert akkor már a férfinak kell a családfenntartónak lenni?! Ha kettejük kapcsolatában nem volt ez téma, hiszen a "szerelem mindent legyőz", de a felszín alatt ott motoszkált ez a gondolat?!Addig minden jó, míg várják a babát, de utána mi lesz?
2011. dec. 19. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy változtatnak, közelítenek egymás felé, vagy rosszabb és rosszabb lesz. Ezt nem lehet előre megmondani szerintem.
2011. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket te leírtál elsősorban a félrenevelt felnőtteknél okozhatnak problémát. Te társadalmi különbségekről beszélsz. Ha a gondolat ott motoszkál, nem kell gyereket vállalni."ha a férfi nem közelíti meg a nőt sem társadalmilag, sem iskolázottságilag, sem intelligenciában" ha valaki így gondolkodik a párjáról az nem szereti. Ezek mind anyagi dolgok. A nevelési minták különbözősége pedig akkor is okozhat a gyerek vállalás után problémát, ha társadalmi különbségek nincsenek."Mert akkor már a férfinak kell a családfenntartónak lenni?!" Ezt ki mondja? A pár nőtagjának sznob családja? Ha eddig nem volt gond, ezután sem kellene, hogy az legyen, hogy ki keres többet.
2011. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor kell gyereket vállalni, amikor teljes egészében eldöntötted, hogy ő az az ember, aki mellett boldogan megöregednél.

Ilyenkor mondhat bárki bármit.

Én nem szülnék olyantól, akiről nem ezt gondolom.

2011. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy olyan férfinek akiről azt gondolom, hogy "nem közelíti meg a nőt sem társadalmilag, sem iskolázottságilag, sem intelligenciában" (vagyis engem), annak tuti nem szülnék gyereket.
2011. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom és köztem vannak ilyen különbségek, de soha semmilyen problémát nem okozott még, és nem is fog, mert olyannak szeretem, amilyen. Olyannak fogadtam el, amilyen, és ez így van rendjén. Az iskolázottság nem minden. Én tudom, hogy neki miért annyi iskolája van, amennyi és engem ez nem zavar. Nagyon jó apa, nagyon jó szerető és társ. Mindent megtesz értünk, hogy nekünk jó legyen. Ennél több nekem nem kell.

És igen, az a jelmondatunk, hogy EGYÜTT MINDENT MEG TUDUNK OLDANI, MERT SZERETJÜK EGYMÁST!

2011. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!