Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hany honapos kortol adtatok...

Hany honapos kortol adtatok sargarepat babaitoknak? Tapszer mellett

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
4 hósan már adtam neki, bébiételben is 4 hótól kapható sárgarépapüré. De én 3 hósan már adtam neki almát, krumplit.
2009. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es a krumplit siman megfozve adtad es pepesitve?
2009. máj. 21. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, megfőztem és a főzőlevével hígítva leturmixoltam. Tápszerrel ne hígítsd a krumplit, mert olyan lesz, mint a ragasztó, én egyszer próbáltam, ki is dobtam, mert még a tálból se tudtam kikanalazni, annyira sűrű-nyúlós vm lett belőle.
2009. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en babam is tapszeres, de mi kb ot es fel honaposan kezdtuk a hozzataplalast. A sargarepa is az elsok kozott volt. Nalunk a bevezetesi sorrend az alabbi volt: alma, oszibarack, szilva, burgonya, ami nem jott be, helyette edesburgonyat (batatat) kap, azt imadja, azutan sargarepa, cekla, banan, korte, mango, hus.
2009. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!