Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolom ti is hallottatok...

Gondolom ti is hallottatok arról a kijárási tilalomról?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok el, én teljesen egyetértek vele!


[link]


Nektek mi a véleményetek róla?

És ez este nyolctól reggel hány óráig lesz?

És ha pl. hatig és hatkor indul a gyerek vonata vagy busza akkor nem mehet egyedül vagy mi a franc?


2012. jan. 2. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. De ne aggódj, azért senkit nem fognak megbüntetni, mert korán reggel iskolába megy.
2012. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem is azért, de ez egy marha nagy hülyeség...
2012. jan. 2. 20:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy vicc. Én pl.: gimi mellett is sportoltam reggeli edzés 5.45-kor kezdődött az esti meg 19.30-kor. Ha akkor lett volna ilyen rendelet, soha nem jutottam volna el egyetlen egy világversenyre sem.

Sok sulitársam dolgozott heti 1-2 napot éjszaka a pénz miatt, ez büntetendő lesz ezután?

A tinik 16-18 évesen a hétvégén csak szülővel mehetnek majd randizni pl egy moziba?

És mi van a karácsonyi éjféli misével? Az is tilos? :)

2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát ez hihetetlen ami ebben az országban folyik. Mik vagyunk mi, állatok, hogy bezárhatnak? Mármint nem én, én már régen elmúltam 18, csak előre sajnálom a gyerekeimet.

Kérdés azoknak akik egyetértenek vele: nem akadtatok volna ki, ha mondjuk nyáron hétvégén késő délután/este nem mehettek volna sehova felügyelet nélkül? Ugyanmár...

Szerintem rám nagyon odafigyeltek a szüleim, de volt olyan, hogy pl 13 évesen este 10-re kellett hazaérnem egy barátom szülinapi házibulijáról. Ti gondolom, akik egyetértetek a javaslattal, soha nem csináltatok ilyet, szépen otthon ültetek késő délután/este, még nyáron is, hétvégén is, és hímezgettetek... Ne legyünk már ilyen álszentek!

2012. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

most visszagondoltam a tini éveimre :)

vidékre jártam gimibe, sok faktot vettem fel, volt, hogy 6kor jöttem ki a suliból és akkor indultam haza, tömegközlekedéssel, mondjuk 8kor befutottam :D de volt, hogy beültünk egy kávéra, akkor már nem.

ha volt fellépésünk mondjuk 8-9-ig tartott, okkor 10-11re értem haza.

16-17 évesen meg minden pénteken iskolai szórakozóhelyre elengedtek a szüleim, éjszakai, 1 órás busszal jöttem haza, mivel 10kor elment az utolsó járat... érdekes lett volna akkor ez a rendelet.

én komolyan azt gondolom, hogy ez vicc, mi más lenne?????

2012. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De ki találatta ezt ki? Ö mindig otthon volt nyolcra? Biztos nem voltak barátai és nem is tudott volna hová menni..szemetek:@
2012. jan. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!