Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszáj! Milyen humoros...

Gyerekszáj! Milyen humoros vagy kínos helyzeteket generáltak a gyerekeid, kis rokonok vagy ismerősök? Milyen vicces dolgokat mondtak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm annak, aki az első válaszomat lepontozta, remélem, ez lesz ebben az évben a legnagyobb élménye. :(
2012. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak. :) Van pár nagyon jópofa történet, jöhetnek még! :D
2012. jan. 29. 16:03
 23/31 anonim ***** válasza:
95%

Háát:D

Én most 14 éves lány vagyok de nekem még mindig vannak vicces beszólásaim, de eszembe jutott egy inkább aranyos történet, ami 2 évesen történt velem:D

Az volt, hogy az ikertesómmal(fiú) nyáron mindig kivittek minket játszani és locsoló slaggal hülyéskedtünk:D

meg én akkoriban oda voltam a hangyákért és mindig lementem a teraszról felvettem egy hangyát és odavittem a szüleimnek, nagymamámnak megmutattam és vittem, hogy letegyem az asztalra és szépen lenyomtam oda és szegény összelapult:D és mindig csak annyit mondtam:

- Volt hanga, nincs hanga :D és vállat ráztam ilyen meglepődötten :D

meg még eszembe jutott sok más is:D van még 2 tesóm róluk is tudnék mesélni:D

2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Én kiskoromból arra emlékszek, hogy:Amikor kicsi voltam és összemaszatoltam valamivel magam /ettem pl./ mindig azt mondták nekem hogy Maszat Panka. Kb. 4 éves voltam és apánál voltak valakik. És összemaszatoltam magam. Megyek ki megmosni az arcom, miközben apa mondja: Gabi bemutatkozol? én: Maszat Panka vagyok.


Meg egyszer mentem keresztlányomra vigyázni mert az anyjának suliba kellett mennie így előző este mentem vonattal. Kijönnek elém alig hogy leszállok a vonatról keresztgyerek megszólal: A barátaid hol vannak? /csak reggel esett le nekünk hogy a családomra gondolt/

2012. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

A 16. vagyok.

A minap volt pár aranyköpés :-)

A nyáron lesz 3 éves lányom: A tányélon láttam tataót. Tata és pol,ugye?? (A tányéron láttam kakaót. Kaka és por,ugye??)

Szintén a lassan 3 évesem: Engemet is szeletem!!!

Összetéptem a banánt!

A nagyapjával együtt ebédeltünk,egyebek közt elhangozott,hogy krumpliért kell mennie ebéd után. Mikor befejeztük az ebédet,akkor megkérdeztem a lassan 3 éves lányomat,hogy ki mennyen a nővéréért az oviba,mire azt válaszolta,hogy én menjek Vele. Megkérdezte a nagyapja,hogy nem akar e inkább Vele menni,erre a kislány: De Te mész klumpihoz!!

Ugyan ezen a napon,miután hazajöttek az oviból,a nagy lány készült átöltözni,a középső már nagyon ki akart menni,de megbeszéltük,hogy a nővérét meg kell várnia. Ezt Ő megmondta a nővérének,mire Ő bevágta (5 éves),hogy : Sokáig fogok tartani!! (értette ez alatt,hogy az átöltözés fog sokáig tartani)

Szintén ezen a napon,este fele volt,amikor a középső állt előttem,néztem a haját,a nagy is nézte a húga haját,majd megszólal a nagy: Örülnék,ha lenne nekem is olyan göndörös haja,olyan felülről. (felfelé kunkorodó)

Dettó ezen a napon,mikor készültek kimenni az udvarra a nagylány a cipőjével küszködött: Menj már bele te sark!!

Fürdés idő,ugyan csak a nagy "aranyköpte" : Ettől nagyon leszünk tiszták!!

És számomra a legkedvesebb sztori: Beszélgettem a naggyal,egyebek közt fel jött a szó arról,hogy a legkisebb az nap lett 7 hónapos. Na,a nagy elsírta magát,mert "Szandra mindenben megelőz!!" Majd az orra alatt mikor a zsepiért ment: Az oviban nem voltam ilyen bajos!!


Tegnap este vetkőztek a nagyok,én a vizet engedtem Nekik,mikor hallom,hogy sír a középső. Bemegyek,megkérdezem: Mi a baj?

- Beütöttem a fejemet.

- Hova?

- A pulóvelembe.

2012. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

5 évesem: Ez csak a lányokra unatkozik! (vonatkozik akart lenni)

Aniza megverte a fejem!!

Egymás papucsába jöttem!

Aniza kinőtte a papucsát.Tudom,csak magamra mondtam! (magamnak mondtam lenne)


Üdv: 16-os

2012. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%

Barátnőmmel még kb. 6 éesek voltunk és elmentünk egy játszótérre. Kicsit később jött egy nagymama az unokájával. Tök jól elvoltunk a gyerekkel. Barátnőm odamegy a nagymamájáhz, és megkérdezi, hogy: hogy hívják a kisfiút?

Erre a mamája: Ő lány. Erre bnőm csak annyit mondott, hpgy oké, és menz is tövább játszani xD

2012. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Még egy:

Mamámmal mentünk az oviba (még régen) és én meg meglátok az út szélén egy kutyasz@rt és elkezdem NAGYON hangosan: Mama bekakiltál??? És az egész utca hallotta. xD

2012. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Családostul voltunk valahol, mikor a feleségem találkozott egy férfi ismerősével, mire nekiálltak pusziszkodni, a kisfiunk rám néz, aztán elkezd kétségbeesetten kiabálni: - Hagyd békén az anyukámat! Apa csinálj valamit!
2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Meselte anyum hogy amikor kicsi volt a batyam jottek hozzajuk valami vendegek.Megkerdi az egyik vendeg a tesomtol ki az az ember ott?(es kozben apamra mutatott).A tesom azt mondja hogy bika mivel bika jegyeben szuletett apam es akkoriban ugy mondta a tesom neki.De az nem az apukad?-kerdi az ember.Nem az bika.:D

Hirtelen csak ez jutott eszembe.

2012. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!