Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tölt valaki hosszabb időt...

Tölt valaki hosszabb időt külföldön a kisgyerekétől távol? Ki vigyáz a gyerekre?

Figyelt kérdés

Egyedül, minden segítség nélkül küzdök már 5 éve itthon. Mostanra anyagilag teljesen ellehetetlenültem, ezért muszáj belevágnom a külföldi munkavállalásba. Kaptam egy 6 hónapos szerződésajánlatot. Mennem kell.

A kisfiam 5 éves, róla kell most a legjobban gondoskodnom. Van két barátnőm is, akik vállalnák (persze térítésért cserébe) és ahol jó helyük lenne, amíg én odavagyok.



Kiegyensúlyozott élénk, bújós, anyás kisfiú. Mennyire fog vajon sérülni?


A gyámügyet meg mindenfajta intézményesített gyermekjóléti furcsaságokat ki lehet hagyni? Mit kell tenni, hogy ne legyen semmilyen adminisztrációs, hivatali etc... probléma.


Na és persze lelkileg hogyan lehet ezt elviselni. Mire kell vigyázni leginkább?



2012. jan. 26. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!